AlphaPop
Contact : [email protected]
High Frequency Music
7Gods7Playlist7
alphapoporiginal.com

 • 7
 • 39

KOMMENTARE

 1. Isabella Multani

  Stark

 2. Vαlıα Vounıseα

  Το Greek Army ειναι εδωω? 🇬🇷

 3. Saranda M.B

  Love this song! Have it on replay. Never give up Rina, you have talent. Prove the haters wrong. 🥰

 4. Era Delia

  ❤️❤️❤️😍😍😍😘😘😘💋🌹

 5. Erisa Beqiri

  Rina eshte nje kengetare e bukur per mua ajo eshte queen 😘😘😘😘

 6. Albion Doksani

  💜💕

 7. eva en

  Kjo kenge ja kushtoj Palestres,dashurise sime te pare.😂

 8. Sherife Kadriu

  Pi shoh shum commente greke aka ndonaj shqiptar qe ja bon like kti komenti?💔

 9. vajza K.P.T

  Kenga e bukur po kengetarja kotiiiii

 10. Μικρό Παιδί

  Rina tedua zjarr🔥🎶💜💙

 11. Agostin Dycaj

  Suksese te mëtejshme 😍😍

 12. Μικρό Παιδί

  Rina ema8es elinika ta les telia sin gamassss🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 13. Μικρό Παιδί

  Pou exafanistike o sin ?

 14. PULPING

  Είμαι το ελληνικό σχόλιο που έψαχνες.

 15. Δεσποινα Καρακαση

  mono sin kai rina kai manos kai poli ali youtubers

 16. x?! person

  Rina niher ne jet tane ebon ni kong si duher ma mir kejo se keto per keto disat qe po hup vetn me to

 17. miko foin

  Who like this song?Like....🤩🤩

 18. LIL SUGA LIP

  Mpori na einai ligo pesmena ta views ma kai pali ALPHAPOP pire pio polla views apo toys ypolipoys se mia bdomada

 19. Μικρό Παιδί

  Tedua zjarr rina

 20. Δημήτρης Αρβανίτης

  Rina is back with a solo song , oh my god 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 21. Lena H

  😍

  1. miko foin

   rina je shummm e mir breee e fort je dhe gjith e fort veq kush ta kan inatin😙😚😚😚😚😚😍😍😍😍😘😘te dua zemraaa jemmm l love you so mach

 22. Suela Gashi

  Rina osht kengtarja ime e preferuar sepse nuk u dorzua kurr para askujt dhe ka pasur nje vetbesimi ekam par ajo me jep force mua te dua rina❤❤❤❤❤

 23. Kevim .M

  🇦🇱🇽🇰

 24. Anja's Life

  People from Tik tok😅😁

 25. Rose Blackpink

  QUEEN💎💗

 26. Erolda Hidri

  Love for u Rina

 27. maribela vrapi

  super keng suksese rina je dashuri

 28. Flori Tafa

  ❤❤❤❤❤

 29. Sibora Mena

  Rina is back!!!

 30. Dajana Preni

  Yesssss 1M for 5 days❤️❤️❤️

 31. Maksi Celoleskaj

  Shume bukur rina bravo me pelqen shume edhe tani po kengoj

 32. Dorontina

  sa keng e bukurrrrrr yayx

 33. Besmir Poga

  E ke myt krejt 🔥🔥🔥🔥❤

 34. Telemachus5

  No49 sta trendings GR..DEN TO VGAZOUN PANO EPITIDES..

 35. Sabernaze Sabernaze

  Rina ishte ne gjendje ti kthente Ato komnte negative ne positive

 36. Fjolla Bajraliu

  You just HIT A MILLY <3

 37. bekim c the same way about it rogova

  rina je shummm e mir breee e fort je dhe gjith e fort veq kush ta kan inatin😙😚😚😚😚😚😍😍😍😍😘😘te dua zemraaa jemmm l love you so mach

 38. linda rexhepi

  Teduaaa💛💛💛💛💛

 39. linda rexhepi

  Sii zemer jee edhe kenga e bukur teper❤❤❤❤❤❤❤

 40. linda rexhepi

  Teperr e bukur oo zemer🍬💘💘

 41. pida siouy

  Bravo Rina, kjo po qe ishte ZJARR 🎼🔥

 42. Jetnor Malkaj

  je si ylle kushe e do Rinen te bej like

 43. Emiljo Gaming Unknow

  e ka bo per sin boy-in😂😂

  1. Alma Fetahaj

   hahahahahahahah shum per me kesh ma mir se lojnat e tua ne kompjuter qe i don ti emiljo gaming unknow

 44. Arbnora Nebi

  I love this song 😍 i listen everyday 💜❤️

 45. Eda Leka

  RINAA🌏🌏🌏❤❤❤❤

  1. pida siouy

   Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟.. defasts.info/title/video/pNJ7jKyvana7s6s.html

 46. Eranda ramadani

  I loved❤

 47. sinboy pop

  Alphapop world

 48. fatjon krsniqi

  🎶🎶😍😍

 49. fatjon krsniqi

  Hit

 50. fatjon krsniqi

  💘💘😍😍

 51. Alpha Pop News

  1M VIEWS🎶💯

 52. Ag Sh

  Vec une 1milion her eeee lshovaaa🌹🌹🖐🖐🖐🖐❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 53. Νικόλας Δημόπουλος

  Diego maradona 1960-2020

 54. couple. rn

  happy 1 milly

 55. Εσμεραλδα Κελεμενι

  Από τικ τοκ κάνεις?🥺❤️🌍

 56. Rezarta Kolokoura

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 57. Δεσποινα Καρακαση

  1 μανο εισαι ο καλυτερος. 2 τελιο το τραγουδι.

 58. Elza Hyseni

  Rina shumë kenge e mir por me shumë po shkojka me kendu anglisht 🥺😐😂

 59. Giwrgos 404

  Jsari*

 60. Majlinda Selami

  Super keng RINA

 61. Gudiya Singh

  Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟.. defasts.info/title/video/pNJ7jKyvana7s6s.html

 62. cqvio doli

  Pyfff stkom preferu but this is hittt 🔥🔥🔥🔥

 63. Funny and different videos

  😍😍😍😍😍

 64. eXtreme Official

  🔥🔥🔥

 65. Blerim Marjakaj

  Super projekt 👍🏼👍🏼

  1. cqvio doli

   👸👸

 66. Rinators forever

  Queen

 67. Rinators forever

  Mami

 68. Rinators forever

  Lov you

 69. Rinators forever

  Bejb

 70. Rinators forever

  Queen

 71. Rinators forever

  🤴🤴

 72. Rinators forever

  🙌🙌

 73. Rinators forever

  🇦🇱🇦🇱

 74. Rinators forever

  🎉🎉

 75. Rinators forever

  🎂🎂

 76. Rinators forever

  🎁🎁

 77. Rinators forever

  ♥️♥️

 78. Rinators forever

  💜💜

 79. Rinators forever

  👦👦

 80. Rinators forever

  👸👸