Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ MUSIC i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

 • 30
 • 34 407 272

KOMMENTARE

 1. ff mikel ff mikel

  Pidhi me gjak😂😂😂 kur e qiva un

 2. ridjan alia

  Shoqja ime n mes t shkolles kerce ket kongen dmth skrizofrene hahah

 3. SEVAK PAPOYAN

  MELISA👈👉😘💕😘💕😘💕😘💕😘💕🇦🇲👈☺👍

 4. Mreti King

  Te qifsha ropt melisa Respekte suksese Kenga superrrr Nga fansi jot I zjarrt Karmadh Bolerandi

  1. Mreti King

   Nga elbasani se harrova

 5. Xhefri Abc

  Pjesa ne 2.39 eshte kryeveper 👏👏👏👏

 6. gig star

  Mc kresha ft Lyrical -28 augusto minuta 1:43

 7. alma malluta

  kkoioio k k po

 8. Shqipet Uk

  o melisa a bon me tqi dhe un,si gjysma shqipris?

 9. Richard Lu

  Nga ana profesionale nuk e keni organizuar klipin me KUJDES ⚠️ në klip të projektit jan kapur disa çuna që lëvizin objektet në sfond ⚠️ NGA ANA PROFESIONALE KJO GJË NUK FALET. ⚠️ NUK KAM CA TE THEM ME SHUMË PUNA JUAJ E TREGON ME SE MIRI SE SA JENI TË PËRKUSHTUAR!! ⚠️

 10. MYSTERIOUS NOOB

  Melisa

 11. Ezana Jakupi

  Shum bukur ke knu

 12. Hurcan official

  Po kta ne mes te videklipet heqin karrgiet e tavalinat hajde kenge hajde

 13. Paola Mi

  Qyqja,kjo me verte qenka pa brek ne b*th 👎

 14. Lea Lea

  Kjo eshte vari karin femer pfff shum kategori e ulet 🤮

 15. Monda Stojku

  ♥️♥️♥️

 16. King Cobra

  Vlla ski talent shko bon twerk per qata je e mir ti sen tjt

 17. Aida Sharka

  You lov💜💜💜💜💜💜💜💜💜👒

 18. artan doda

  Doda

 19. artan doda

  O melis je yll te dua shum jam Gjesika

 20. Its_esa

  Ju lutem kush me tregon daten dhe muajin e ditelindjes se Melises 🙏🙏🙏

 21. Sofia Dm

  rrobat i ka marr nj numer me te madh qe ti kete dhe vitin tjeter😂

 22. A L B E N J A G R U P

  Melis eshte e vjegjer

 23. Lino Bami

  E ke lli fare

 24. Syl Qorri

  Sukses shum emir

 25. Turkijan Rama

  As 0000wda isi ie we je of beje eid jekkdkdkkdkdaysyaudisiskslzmskmsmzmzmzmxmmzmJxjxjzjza suejdjdj kandi

 26. alnora visoka

  shumë mirë

 27. Fire The fire

  Melisa u kry. Te tjerit : sa m behet qejfi u kry biseda jote me fatjonin..

 28. Sinanoski Ejlemgjulsen

  Hw0xh💅✍❤

 29. xRounaEu

  Ishallla sna del ne andra ganga jote se qojemi fill amin sna del😂😂

 30. Blerim Ajeti

  Melisa ndreqe gojen se te shtremt e ke cscs

 31. Mikel Salla

  Melisa

 32. E

  hollonkat e qkyme trijat hahahahaha kush e ka vrejt like 👍

 33. Kujdesi Koldashi

  💘🦋

 34. Marsel Cela

  Sdu me ta ndroj emrin vec ne tik tok e kam ndru 🤣🤣🤣

 35. Ayoo Techh

  Melisa-torsat duhet te jene cmendur fare pas kesaj kenge

 36. Fatjona Fatjona

  Super këngë, i love you ❤️❤️❤️🥰🤩

 37. Risi Selimi

  😱😱😱❣️❣️❣️❣️❣️❣️🇦🇱🦋🦋🇦🇱

 38. Kimete Kimete

  Kutve

 39. Lona L

  Te lumt melisa

 40. Armando Xhulaj

  🤑🤑🤑🤑🤑💋

 41. Emri Mbiemri

  💋💋💋💋💋👍👍👍😍😍🍇🍓😘😘😘

 42. gezim hyseni

  Doli kjo p......a

 43. Zarife Zika

  Di te kendosh nje kenge te bukur qe e kam vene ne alarm prandaj zgjohem ne oren 5 fiks prej teje qe ke kenge te bukur

 44. OHANA

  Nje nga arsyet pse po mpelqen Luana tani..

 45. Festa Bilali

  ❤❤❤❤❤❤💖💖🥰

 46. Defrime Uku

  Super je ♥♥♥😍😜✌

 47. ff danieli

  kengetare e papar ca flet ti🥰🥰

 48. Servete Xhaferri

  Francia ime te dua shume

 49. Fevzije Shala

  ❤❤

 50. Loni Loni

  Noizyderti

 51. Mehreme Dushi

  Te dua melisa

 52. japanime

  Melisa: *Fillon te kendoj* Reklamat e Youtubit: Nji grek qe flet pr pandemi sikur eshte ber tap dhe kendon

 53. Yllzim Bajrami

  SABUKUR MELISA FATJON

 54. Yllzim Bajrami

  Sa bukur melisa. FATJON

 55. ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt

  Te ka dale pidhi o kare

 56. Liljana Hema

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 57. Bleon Berisha

  😍😍😍😍bravo donjeta

 58. Maria isufi

  😑😑😶😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 59. Donika Hsxhi

  Shum bukur Melisa

 60. Rimi's Life Channel

  Melisa je nje 🌟🌟🌟i vertet te lutem nxirr kenge te reja

 61. Jonid Hyseni

  Paska dal moda me ajrosje nga posht. Po cizmet pse i ka veshur?😂

 62. Loku London

  Muzik vk

 63. Rexho ab

  Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏

 64. PSYCHOPATH PSYCHOPATH

  Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂

 65. K Q

  Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme

 66. Olsa Maliqi

  𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥

 67. Lugina security

  Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️

  1. japanime

   Naten e mir zemra

 68. Alfred_Nikolli Official

  Subscribe ju lutem defasts.info/club/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ

 69. Faty Rama

  Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff

 70. Aela Aliu

  Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura

 71. Animelover heh

  Melisa urime sapo u bere meme

 72. M Nikolaev

  I prefer MC Beharin

 73. Arsen Coku

  BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏

 74. Hyrie Hasani

  Je e bukur