Kanali zyrtar i KLODI KOMEDI. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. Kopjimi i videove prej këtij kanali është i paligjshëm dhe të gjithë ata që e bëjnë këtë pa leje do të ndjekën penalisht sipas ligjeve në fuqi. Te gjitha të drejtat e rezervuara Kanali zyrtar i KLODI KOMEDI \u0026 Folé Publishing 2019 © \u0026 ℗.

Official DEfasts channel of KLODI KOMEDI. This channel is managed by Folé Publishing. Copying videos from this channel is unlawful and all those who do without permission are subject to be penalized by the law. All Rights Reserved KLODI KOMEDI \u0026 Folé Publishing 2019 © \u0026 ℗.Connect with FOLE PUBLISHING:
[email protected]

 • 30
 • 19 713 059

KOMMENTARE

 1. Haxhire Tepelena

  Hdgeyttt

 2. Xhuljana Zylyftari

  F56ì

 3. Edlira Kaplani

  Avash se mos ka ndonji cupe ne keto dite te degjoj te jemen..Sa me pelqen kur flasin kete gjuhe si njihere e nji kohe,😂😂😂

 4. Alban Tsela

  Mir ca ok me thua jemi ne shipri sjemi ne angli hahahaaha ... o klod e paske patrijote te cmendur maman hahahah

 5. Kozeta Kapaj

  Per te ngrene jane

 6. Engel Cjapi

  Ku do vesh ne syte e tu 😂😂

 7. Rona Vrapi

  Ooo çu kenaqa, po me kujton mamin para "1 shekulli"😂😂😂😂😂shyqyre qe i kemi plakat (mamushkat )

 8. Dorina Cela

  11

 9. Erisa Vinca

  Faleminderit na tregove qfar shije ka dhe sa e mir esht 😂

 10. Blendi Topuzi

  Qenka mami eger kjo rri ke lopa me mir

 11. Training

  Obobo shko dhe mos i puno ullinjt , hahahahah i paske punu mir ato ullinjt mesa shof

 12. Zamira Zyberaj

  Lovju klodi 😍😍

 13. Afrim12 Aliaj

  Jgkljl

 14. kleo tepelen

  O shejtan deka loddee 🤦‍♀️🤦‍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤

 15. Dorina Cela

  1

 16. Nina Kalluci

  😂😂😂

 17. Nina Kalluci

  😂😂😂😂e pa par

 18. ermal xhafa

  Isiisioisxxd X Oz x

 19. Paula Ndoj

  Hahahhahaha

 20. makfirete nuredini

  HAHAHA NA KNAQI

 21. Tan Rranci

  Haha

 22. Eri Zeqo

  Plak gjytyryme jam un 🤣🤣🤣🤣

 23. Eri Zeqo

  Hahah mblidhi burgjit surrat pipzeèe

 24. Paula Ndoj

  Sa per te qeshur

 25. Banush Hallulli

  Je fantastike Klodi je nje vajze e zgjuar j

 26. Rexhina Metilli

  O turi spinaqi🤣🤣🤣

 27. Fiamma Motta

  Cke schifoooooooo!!!!!👏

 28. Redzep Djokovic

  Klodi nana e juvet tepron flet shum sa asht e kujdeshme per vajzen e saj.juvet duhet te lajmrohesh ne perputhje,mos nigjo nanen

 29. ARDJAN KUQJA

  Mir thot mami jot klodi vetem ktu ne shqiperi nuk kontrollohet asgje

 30. Devο Boom

  Hahaha e papar fare plaka 😂

 31. Ana Shosha

  😂😂😂😂😂😂😂

 32. Thelleza Meminaj

  O Klodi je njesh 👏👏👏

 33. meral sogyl_queen

  Je shume lot klodi

 34. Enkeleda Cela

  Aa12ewkownbajkkanbakfshowkjwjjjwkpwbvwgjwonwvhwkowowjguwowowwosjgshwjwjwwjlftio32jbwhpnjkhb76vvvvahsskssss12wknwnjwnw.aaaaw..akwkwopal12mswa0w08wkw

 35. Enkeleda Cela

  😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 36. Arted Ziu

  Ta çava mallin hahah

 37. Trista

  Hahhahahhahahhhahahhahahhaahaaa

 38. Trista

  Hahahah sa kam qesh kur re😂😂

 39. Ibrahim kaziu pmobile

  Mos m thuaj mua mushke🤣🤣🤣🤣lol

 40. Flavio Rustemaj

  Unë si ha hurdhrat

 41. Marsel Cela

  Yll me 6 cepa jo me pes 🤣🤣

 42. Nina Kalluci

  O cna shkrive bravo mami 👏👏💖

 43. Nina Kalluci

  😂😂😂

 44. The epiphany of rulers

  U mekaaa🤣

 45. Eftin Vurmo

  Sa bukur aktron mamaja,duket ktu qe e kini ber me llaf te aktroni

 46. Autochtonus Albania

  Tpift gjerba hahah

 47. Unknown Number

  😂😂😂😂😂😂

 48. Florida Baci

  Hahahaha 😂😂😂😂 na kenaqe 😂😂😂😂😂lote

 49. Gezim Kodra

  O zot lottttt

 50. Fjoel Shima

  Kame qesh me lot

 51. Trista

  Ahhahahahhahahahahhahahahahhaha

 52. AC A74N Kariqi

  Ahahah

 53. MIRANDA LULAJ

  Sa te pa para ,😂😂😂

 54. Jeton Avdulli

  Vete per para te uroj sukse te matutjeshme

 55. RuPq

  Μαμι τενντ εστ. Εκετσε

 56. RuPq

  🥰🥰🥰🥰

 57. RuPq

  HaHaHa

 58. Hatixhe Haka

  Shhhh t degjon bota 😂😂😂

 59. Hatixhe Haka

  😂😂😂😂 t mer ndonje andej 😂😂😂😂❤❤❤❤

 60. Fatmir K

  Nos po kerkon qooo 😂 TA ktheje cupen ne lezbikee.😂😂😂😂

 61. Fatmir K

  Máje mbyllur Mě. .ciftezoje me lopem sa té miqesohet me demin ose gomarin.😂😂😂

 62. Fjoralba Xherimeja

  🤣🤣🤣

 63. Fjoralba Xherimeja

  🤣🤣❤️❤️😘

 64. Markel Mulla

  Hahahahaha u befshi lemsh

 65. rita marku

  🤣🤣🤣🤣🤣

 66. Berta Kolami

  Vdiqa 😂😂😂😂

 67. Jeton Avdulli

  Je shum mira bra respekt vete vazhdon mus unal

 68. Parid Balliu

  Bravo nane

 69. Rrem Shtufi

  Përshëndetje

 70. Lintita Femi

  O Klodi mami i degjon keto video jam kurioze??? 😀😀🤣

 71. VINCENZO LIVESTREAM

  Hahhahaha🤣🤣🤣

 72. VINCENZO LIVESTREAM

  🤣O ZOT I MADH

 73. Pranvera Haka

  😂😂😂

 74. anxhela Sinani

  😂😂😂😂😂😂😂

 75. anxhela Sinani

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 76. anxhela Sinani

  Kjo ish si mami ime kur me kap mua me te dashurin😢😢😢

 77. anxhela Sinani

  😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 78. irfan alku

  O Klodi behu aktore se i qan vidjot. Te lutem. 🙏🙏🙏🙏 Je fantastike. 😄😄😄😄

 79. Isa Uka

  Po pse nuk i ben nje video teshikojm dhe reagimet e saja??

 80. RuPq

  Μος τσαι😘