Kanali i vetëm zyrtar i n'Kosove Show i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë n'Kosove Show, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
ONIMA:
[email protected]
© 2019 ONIMA. All Rights Reserved.

 • 100
 • 475

KOMMENTARE

 1. Sommer Sommer

  8:32 min oppaa Patjeter ni ren duhet mu dalldis😂

 2. Lek Toma

  Hahaha jeni tamam si Shkodran artista humor kangetari bravo bravo👑🦅💞❤️🇦🇱

 3. Lek Toma

  Bravo bravo fantastik ma kjo femra zanin ne Qelle koplimenti👑🦅💞❤️🇦🇱

 4. Behar Bajrami

  m.defasts.info/title/video/caJ9i5izsWCxuM0.html😍😍😍😍😍sabri

 5. Behar Bajrami

  m.defasts.info/title/video/caJ9i5izsWCxuM0.html😍😍😍😍😍🤩🤩

 6. Florent Berisha

  💋💋💋💋😚😚😚💓💓💓🌷🌷🌷🌷

 7. Lek Toma

  Bravo Bravo Fantastik te dy 👑🦅💞❤️🇦🇱

 8. Nafa Nafa

  Valla mir eke agja sbri se edhe vera perju kangetart ka qen ftoft minus 20 hahahaah

 9. fklb 0000

  Tu ha zemren 10p her e degjoj kte keng

 10. Nora Mujaj

  Kështu kallen këngët dhe performancat nga zemra e Shqipes origjinale , pa "petulla" e kulturës Turke .( Disa pjesa instrumenteale në këtë duet janë influencuar nga muzika Turgjike) Por prap prap kënge nga zemra e Shqipes 🙏 Zjarr zjarr 💥👐🇦🇱

 11. Sufjan Mustafa

  Bravo prindrit duhen te respektohen baba e nana duhet ma shum me i kshir ata jan zemrat tona oer mua ata jan shpirtat e mi 💋💋💋

 12. tonni41

  Te dy jeni me tvertet fantastik ju lumt.

 13. Marash Njebza

  👌👍🥇

  1. soinhu foitu

   wow! super nice?

 14. Rembbn zij e Zenuni

  Oj kurv mos e qo shum bithen

 15. olivia Boci

  Super keng bravo jeni shummm te mire

 16. y91ks

  Kush eka ba dislike nuk është shqiptar

 17. ema ema

  Kukuku sa keq po knojka ky djali e qiti qafen pi venit ...🤣🤣🤣🤣🥰

  1. soinhu foitu

   Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

 18. ema ema

  Kurr sko dit moj leonor me kcy ..

 19. Merita Smoqi

  Me pelqen shum siete fantastici, urime 🌹🌺🌺🌹♥️ da Merita Italia

 20. Merita Smoqi

  Bravissima urime 🌹🌺🌻 ju lumte kenga shum e bukur urime 🌹🌺😘 siete fantastici auguri da Merita Italia

 21. Ela Celiku

  🌺

 22. Ela Celiku

  🌺

 23. Murat Hasani

  Suudsuxuuxux

 24. bowen voowy

  miniurl.es/20403/ ✔ ಇದು ಅಸಾಧಾರಣ ವಿಷಯ I loro stati di salute respettivi prevenirli

 25. Emanuel Xheleshi

  Bravo🤤❤❤❤

 26. Emanuel Xheleshi

  Bravo ju lumte goja ❤❤

 27. Mentor Bajrami

  Ylli = Top :-) Blero = Flop :-(

 28. Bahrije Durmishi

  Albina kelmendi

 29. Fjorinda Ruci

  kuku sa keq koka ndreq. Nuk te shkon rollka qafen e shkurt e ki dukesh keq ,tpakten ti kishe mledh ato flok. lol

 30. Naza Syla

  Albina je yll suksese

 31. dauti dauti

  Oj mimoza je mbreteresha e kenges shqipe.ska si ti je e pakrahasueshme.🇦🇱❤❤❤❤🇦🇱

 32. Mehdi Alija

  👏👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️

 33. Ubi Servina

  kjo albina njihet qe esht lezbejke

 34. Egi 22 Eggs 22

  🔥🔥🔥👍👍👍 Respekt shum bukur e Kendume👍 sidomos Leonora Bukuroshe si tanaheret👌

 35. NASH DALE

  LEONORA KRALICE JE ME TE VERTETE SKA CHYSH ME KOMENTU MA TEPER

  1. bowen voowy

   O DRENIC O KALLENE

 36. Ubi Servina

  leonora zerin pushk, shum e fort, kesaj ska kush ja kalon, i lumte..

 37. Fatmir Vokrri

  veshja e saj kot kot pa lidhje

 38. zijuiy wttuy

  Rrespekt per te dyt Uroj te dyve Zoti ju dhuroft miresit sa uji ne Deti qe ka se te mrekullushim jeni te dyt veq uroj sukesese ☝️🤲🤲🤲🤲🤲😍😍👌👏🌟🌟

 39. aola wili

  Ju lumt nje duet shum i mir brravo 👏👏👏👏

 40. Aleksandrina Mihailova

  Love from kvartal yg 💋💋

 41. Baba ali

  bleron dojn me bo kengetar mezor🤣🤣🤣

 42. Avni Elezi

  Shum bukur

 43. Avni Elezi

  Shum bukur

 44. Arta Hyseni

  Valla ma njerz t‘prisht skom pa qa po shkruni palidhje po ofendoni qe muni me shkru naj sen mir shkruni qe jo pastrone fjalorin e mos komentoni sen spju vjen marre

 45. Azem Sulemani

  Gufh

 46. Florim Shehu

  10:22 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 47. M B

  Jepi zot 1000 vjet mbretir te muzikes shqipe

 48. lis proo

  Bravo shum keng e bukur se spo ndegjohet vjeherr e nuse

 49. M B

  Asim gashi woo qfar zani mega👌🏻launara din me kan bashkunon vitin e kalum me sabrin fezuallahin e ket vit me asim gashin

  1. zijuiy wttuy

   Hey!! Great vid!!

 50. Tosi Albania

  Jeni kot

 51. HEIDDEN MUSIC

  Bravooooo super kenge. Suksese te metejshme. 👇👇👇👇🤝👐👐 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱

 52. Gjyle Pjetri

  Bravooooo

 53. Gjyle Pjetri

  Ju rujt zoti

 54. FlyBoy Twister

  mytu se mjer kosova qe ka ksi si ty

 55. Jeta Koni

  Ishkojn shum ilahit

 56. silver lik

  Shpejtimi pp thot nma hifshin me qiftelia kokes per spital kta te bajn🤣🤣🤣🤣

 57. Radije Alili

  ❤❤

 58. Пгпплрди Момплидтжьжт

  Проста нет слов

 59. Ana Anushka

  Sa bukur ❤️ Bravo 👏🏼 👏🏼👏🏼👏🏼

 60. Jesus 2030

  Jesus still loves you...HE is the Lord...He is the Alpha and Omega...HE is the beginning and the end...He is the first and the last...He is the King of kings.. HE is Lord of lords...repent from alkahol, pornography and prostitution, drugs and read the BIBLE and accept Jesus as your Lord and you Will have eternel live...Jesus will come back soon, very soon, maybe 2030 or 2031 according to 2 BIBLEVERSES : HOSEA 6.2 and 2 Peter 3.8 ...after two days he will revive us...1 day is like 1000 years...we think that Jesus had left this world in the year 30 or 31 and Jesus said, that he will come back as he left. We can calculate : 2 × 1000 + 30 or 31 = 2030 or 2031. Another very important message : the darkness is the last sign (Luke 21.25) before the arrival of our Lord Jesus on the clouds (Luke 21.27). After the arrival of Jésus on the clouds there will be the rapture (Luke 21.28). Are you ready for the Kingdom of Heaven? REPENT SO YOU WILL BE READY !!!gg

 61. Gringo

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 62. mimoza gjermani

  oh zemra jukendoft dyve shum shum mir dyt Po kendoni kendofshit gjithmon se bashku👏👏. oj Leonora Si rrush oj kukell po Samir kendon e kercen Si Ballan je oj princesh. Si shyhrete behluli dhe Mahmut Ferati Leonora jakupi dhe Arsim Gashi 💕👏👏👏

 63. Resul Shabanaj

  Brovo🥰🥰

 64. Riza Behrami

  O DRENIC O KALLENE

 65. Riza Behrami

  O prite DRENiCE prite

 66. Shyhrete Gashi

  kaher skam ni ze ma te mir ju lumt

 67. ali kosova

  Kurre mos e knoni kete kang ,me kete far zani tallava

 68. Shefqet Korarja

  Ju lutem goja

 69. Enver Azemi

  Kengen mate miret e vitit dy mate miret Respekt 👌👌👍👍✊✊

 70. Dajo Dajo

  Ket bith qimin bleron shka ma witni ketu

 71. Besnik Loshi

  Shpetim desku sikur ata thmia qe e kan ni top edhe ta qesin kushton thojn pjav jam topin me lujt veq edhe un me hi nloi ,diti e sditi me lujt hin,qeshtu edhe Shpetimi,u ba bajat,sikur naim abazi haha

 72. yuoop noke

  A very powerful video

 73. Bekim Skenderaji

  Ze Brillant..!!! PERFEKTO...!!!👍🇦🇱🇦🇱

 74. fati225

  Waw vilken bra duett. Hoppas på mer låtar tillsammans . Du är en stjärna Albina❤

 75. Behar Bajrami

  m.defasts.info/title/video/caJ9i5izsWCxuM0.html 😍😍😍😍

 76. soinhu foitu

  Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

 77. Denis Rexhepi

  Shum bukur suksese

 78. Besnik Sylejmani

  Shumm mir Asimmm...po me kon e paske baaaa

 79. Elma. Sulejnani

  Bravo ju koft .te dyve