Butrint Imeri - Anlasana (Remake)

Butrint Imeri

3,2 Mio. aufrufe501

  Stream or Download now "Anlasana (Remake)" here 👇 avd.lnk.to/AnlasanaStores
  Music reproduced by Çelik Lipa (SBS Entertainment)
  Albanian lyrics by Butrint Imeri
  Original song "Haluk Levent - Anlasana"
  Butrint on Instagram: butrint_official
  Butrint on Facebook: butrintofficial
  96 on Instagram: 96mgmt

  Am Vor Monat

  KOMMENTARE

  1. Butrint Imeri

   Kom desht me t'pa n'sy edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti veten e urrej pa ty prej qe ke ik, une s'jom mo i njejti as lamtumire nuk m'the as gjumi ma nuk m'merr ku ike ti s'po muj pa t'pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher syte me t'i pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher deshta me t'pa

   1. xhanem hasi

    E degjoj 24h me plq ekstrem kjo muzik sdi si ta pershkruja😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍plot dashni tduaaaa🔐🔐🔐🌏🌏🌏

   2. M H

    😇😇

   3. flora be

    @Filma Vizatimor Shqip ta bana sub kthema pls ❤️

   4. flora be

    @Angels City ta bana sub kthema pls

   5. flora be

    @MBIZZ ta bana sub kthema

  2. fatbianko islamaj

   3.111.111

  3. Zheton Bang

   Oh zot qysh pom lendon kjo Keng Po me kthehen kujtimet ROBT TI QIFSHA Qe e ki qit ket kang

  4. Bad _girl

   Wowww like kush e Don Trintinn

  5. Muhsine_uzn 066

   ❤💯

  6. arizona Gashi

   FLM PER QIT KANG 👍

  7. Ρόμινα 12

   3M just Remake 🔥

  8. Shkodrane Shkodrane

   Valla loqk je Bukurosh ❤❤😘😘

  9. Alesia Blloshmi

   As lamtumir nuk mthe🤷‍♀️,,,,,

  10. Alesia Blloshmi

   Ooo ooo malli mka marr🥵❤

  11. Alesia Blloshmi

   T'adhuroj🤝❤

  12. M H

   A beatiful song 😍😍😍😍

  13. VIP SHQIPTAR

   I love song and i love you

  14. arsim topalli

   Pse kennget e mira xheth jan shumm te shkurta !

  15. Arilda Dauti

  16. Laura Laura

   Te kam dashuri Butrint ❤❤❤💋💋💋🍫🍫

  17. Esmeralda Kaci

   Veç edhe niher syt me ti pa.. 💚

  18. Ebru Erdinc

   🇹🇷👍👍👍

  19. KLEJDA ALCANI

   ♥️

  20. Laura Llaha

   Kur del e plote kenga

   1. Laura Llaha

    E di qe nuk eshte e plote por kur del si kenge

   2. Amarildo Caushllari

    Kjo nuk ka keng te plot esht thjesht remake

  21. sokin jon

   Omg what is this 🥺🥺🥺❤️😣

  22. Besi Neziri

   bravo butrint po vetem shkruje se eshte cover se kjo muzik eshte ne turqisht defasts.info/title/video/eKZ8mqydj3_Eyd0.html

   1. sokin jon

    Kjo kanga ime e preferuar 😭

  23. Shkodrane Shkodrane

   Yok yok😂😂

  24. Albulena Cakaj

   ooo malli m ka marr veq edhe 1 here syt e tu te bukur me ti pa

  25. Robert Albania

   Zyber i know you are here😂😂

  26. hoiy vinosa

   Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonë e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

  27. Shkodrane Shkodrane

   Butrinti asht ma i miri kajher😂😂

   1. Shkodrane Shkodrane

    @hoiy vinosa oooo ich dich nicht qyre niher

   2. hoiy vinosa

    Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonë e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

  28. Nardi Lloqw

   Je ma i miri

  29. Albulena Cakaj

   king kush mendon se trinti o king like

  30. Albulena Cakaj

   ta dua at zerin e embel qe e ke

  31. Albulena Cakaj

   veten e urrej pa tyyyy

  32. Shkodrane Shkodrane

   Valla i bukur ky butrinti 🥰🥰🥰

  33. aola wili

   This is so good, we need more of it!!!

  34. Pranvera Gega

   Shum e bukur kenga .Bravo.Vetem se esht e shkurter .Por e bukur

   1. aola wili

    zmr shkruj

  35. Leonik shabani

   x💕💕💕💕

  36. Leonik shabani

   zmr shm e bukr

  37. Viola Gjinali

   Shum kenge super e bukur ✌♥️

  38. gioyu comi

   Kjo kanga ime e preferuar 😭

  39. Azet Pashku

   Super hit

   1. gioyu comi

    king

  40. seiom jvony

   Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonë e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

  41. Hayat Uzun

   seni cok seviyurum abi cok iyi bir sarki 🇹🇷🇹🇷🇹🇷mehraba herkese

  42. Rudina Reka

   Ooooo malli mka marr....veç dhe ni her syte me ti pa....babi im😢💔💔 vetëm dhe njeher dua te shoh😢🙏

  43. Shauka Hodan

   Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonë e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

  44. Freestyle Albania

   Mbej subscribe 🙏. Të rujt zoti ty bashk me familjen ❤️. Flm e rsp kush me ben 😍

   1. Shauka Hodan

    Shum ebukur

  45. Shkodrane Shkodrane

   Ooo Butrint ylll

  46. Tefta C

   Like kush mendon se butrinti eshte yll. 💖 💥 Zoti te ruajtte familjen.😇

   1. Freestyle Albania

    Mbej subscribe 🙏. Të rujt zoti ty bashk me familjen ❤️

  47. Shkodrane Shkodrane

   Qysh vlla ti ks e un ktu qysh meta pa ska shanc😂😂

  48. Leonik shabani

   zemrqmqvl jft se pdm pa

  49. yuoop noke

   ! Zeri jot melodi e shpirtit tim ! Shpresoj te kem nje like per kete koment

  50. Leonik shabani

   zmr shkruj

   1. Leonik shabani

    kaltrins

   2. Leonik shabani

    zmr djli imtrs ë

   3. yuoop noke

    Ckemi

  51. Ivana Teslic

   ♥️

  52. Leonik shabani

   ❤️💛💚💙💜♥️💝❤️💛💚💙💜💜🖤🖤🖤🖤💜💙💚❤️💛💙💜💜💚❤️💚🖤🖤😻😸💛💙🖤💜💛💛💙💙💖

  53. Leonik shabani

   shemkga

   1. Leonik shabani

    thgshq krinbzmr karikari

  54. Albulena Cakaj

   shpirti jem love you so much

  55. Albulena Cakaj

   king

  56. Leonik shabani

   sa emr gëga jte♥️

   1. Leonik shabani

    mrl edrrovftn

  57. Dafina Karaj

   🌟🌟🌟🌟

  58. Shkodrane Shkodrane

   Shpirti jem😇😊

  59. Nita Nita

   süss

  60. Geto Fero

   Shum ebukur

  61. Geto Fero

   Shum e Bukur muzika

  62. Lejla Bajraktari

   Mrekulli sikur te ishte pak me e gjat kenga aq e bukur sa a aq bukur sa e ke realizua ti 👌

  63. doire aintu

   Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonë e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

   1. Freestyle Albania

    Mbej subscribe 🙏. Të rujt zoti ty bashk me familjen ❤️

  64. Albion Qoqaj

   The. Best you’re music broooo

   1. Albion Qoqaj

    @doire aintu 👌

   2. doire aintu

    E ke shkri Yllooooo👏 ❤️05.November.2015❤️ mle Pa gjum nsy sonte breeee

  65. alida flus

   Ooo shtim jete❤️❤️❤️❤️

   1. Anxhi M

    Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit

  66. Geto Fero

   Ckemi

   1. alida flus

    😘😍💘❤💞

  67. Dorisa Berisha

   E kalli e hajt🔥🔥

  68. afrim sala

   Pse dreqin i pjerdhni kenget origjinale kaq shume...a nuk keni mend me kriju vete. Po te doni poezi ju krijoj un sa te doni.

  69. Sikke Nikulainen

   Beautiful! Love from Finland ❤️

  70. pida siouy

   Hi from Turkey. İ love you butrint imeri

  71. femi

   Te Lumt ooo Butrint

   1. pida siouy

    Pse kaq e shkurter kenga shume e bukure ca zeri ke super 👌

  72. Martir Albanoz

   Bideni Fiton Zgjedhjet Urime Shqiptari defasts.info/title/video/hKx_nbe_aZ_Vxbs.html

  73. Kujtim Morina

   Esra kahraman -ex love

   1. Anxhi M

    Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit

  74. Beyza Gültekin

   BUTRİNT YOU ARE THE FATHER AMK YOU ARE THE BEST YOU ARE .... abiii la as bayrakları as as as helal la sana aslanım benim sende chp li değilsen bende insan değilim aq RESPEKCT FROM TURKEY WE LOVE YOU SO MUCH THANK YOU HALUK LEVENT YAA HALUK LEVENTTT HUHUHUUUUUUUU

   1. AJREHA

    we albanian love too turkey people

  75. skerdi dinoshi

   💔😔

  76. Amarda Mikani

   🥰😍😍😍dita e ditelindjes sime

   1. Shkodrane Shkodrane

    @Amarda Mikani ani shum mir i festosh eshe shum festa tjera🥳🥳🥳

   2. Amarda Mikani

    Kur e ka hedhur butrinti kengen une isha ne feste

   3. Amarda Mikani

    @Shkodrane Shkodrane flm😀😃🥳

   4. Shkodrane Shkodrane

    Ooo Urim urime u rritsh edhe 💯tjera me tmira ne jet 💯🎂🍭🍾😂

  77. Oliver Julia

   😘😘😘😍😍😍😍😍😘😘😘😜😜😛😛😛😛

   1. Anxhi M

    Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit

   2. minij hooi

    Sa keng e bukur

  78. Albine Shala

   E ke shkri 👏 05.November.2015

   1. minij hooi

    Kenga e bosssiiiittttt

  79. Shkodrane Shkodrane

   Pse pre asht ky Butrinti keq mendje madh😋

  80. Violeta Ibrahimi

   😘😍💘❤💞

  81. Lirije Kovaqi

   Kkkuku sa zemer eshte locks jem valla shtim jete osht butrini djali ma I bkr 😎😘💋👄❤❤❤❤💆‍♂️🤩😘

  82. Ediliana Zaimi

   🌹💎

  83. ANA GJATA

   Jepini subriske faqes sime ju dua

  84. Klaudia Burgaj

   😩😩

  85. Blerina Ndoka

   Aman se kenge melankolike

  86. bodoti qwiu

   Pse kaq e shkurter kenga shume e bukure ca zeri ke super 👌

  87. xX kissmyognoskin7Xx

   Kom desht me t'pa n'sy edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti veten e urrej pa ty prej qe ke ik, une s'jom mo i njejti as lamtumire nuk m'the as gjumi ma nuk m'merr ku ike ti s'po muj pa t'pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher syte me t'i pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher deshta me t'pa lyricstranslate.com/en/anlasana-understand.html-0

   1. bodoti qwiu

    Phantom

  88. Dhukixtuti

   Kom desht me t'pa n'sy Edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti Veten e urrej pa ty Prej qe ke ik,un s'jom mo i njejti As lamtumire nuk m'the As gjumi ma nuk m'merr Ku ike ti s'po muj pa t'pa ooo malli m'ka marr Veç edhe niher syte me t'i pa ooo malli m'ka marr veç edhe niher deshta me t'pa

  89. Baftjar Butrint

   Me I miri je🥺❣👑O Trinti mundesh me ma pelqy komentin me nje ❤ te lutem, te lutem, te lutem , te lutemm🙏🥺💖 jam nje nga fansat me te zjarrta te tuat🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺💖💖💖❤❤❤💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤💞💞👑👑💘💖💘🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏

  90. 123 45

   Te dua shum trint 😘♥️🌹😍😘❤️

   1. opzz xsin

    Bos

  91. ilire sahiti

   😍😍😍😍😍😍

  92. Pjerin Stenaj

   Kenga e bosssiiiittttt

  93. Pjerin Stenaj

   Sa keng e bukur

  94. Ediona Bano

   What a beautiful song! Awww 👏🏻👏🏻🙏🏻

  95. Jonuz Aga

   Butrint

  96. Jonuz Aga

   Imeri

  97. Jonuz Aga

   Nijsh

  98. Jonuz Aga

   Bos

  99. Jonuz Aga

   Bos

  100. Jonuz Aga

   Superb