Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

Elvana Gjata

3,2 Mio. aufrufe597

  #thirr #elvanagjata
  Stream / Download
  smarturl.it/thirr/spotify
  smarturl.it/thirr/applemusic
  smarturl.it/thirr/az
  All other platforms : smarturl.it/thirr
  Arranged By Darko Dimitrov

  Licensing : getin@loudcommedia.com
  elvanagjataaaa
  elvanagjatazyrtare
  GjataElvana

  (C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

  Am Vor 24 Tage

  KOMMENTARE

  1. AM13 AM13

   Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

  2. Gersi Merepeza

   👸🏻

  3. bodoti qwiu

   Elvana 😍❤

  4. Suada Barci

   Shume e bukur

  5. ardjan Hasanpapaj

   Love you so much ❤❤🙏🙏

  6. Romina Gjata

   ♥️♥️♥️♥️♥️

  7. Herbal Life

   Dashuri 🥰🥰🥰

   1. bodoti qwiu

    ❤️

  8. Herbal Life

   Muzika ime 🎶

  9. Herbal Life

   Elvana 🌹

  10. trelo gataki ¿

   *Baby🖤*

  11. Stela Lekaj

   Elvana hits again 😍👏

  12. Odeta Odeta

   Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

  13. Cassie

   Elvana është pasuri kombëtare!

  14. Xhovana Preknicaj

   💜

  15. MWO Real Estate

   THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

  16. MWO Real Estate

   DIVA 🎶🖤🎵

   1. Cassie

    Dashuri je 🥰🥰🥰

  17. MWO Real Estate

   Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

  18. Music Al

   Muzika ime 🌹🎵❤️

  19. Music Al

   ❤️

   1. minij hooi

    Bravo Elvana ...pak feministe ...

  20. Music Al

   ❤️

   1. minij hooi

    Amazing voice 🙏

  21. Music Al

   ❤️

  22. Music Al

   The Queen 💎

  23. Music Al

   Diva 🌹

  24. Music Al

   Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  25. Adelisa Mustajbegovic

   I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

  26. Bessy Bessy

   😍😍😍❤️❤️❤️

  27. Tiarna T

   Superstar ✨

  28. Arton A

   THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

  29. Herbal Life

   LEGEND ❤️

  30. Music Al

   Dashuri je 🥰🥰🥰

  31. Joy Meka

   Diva 🥺🎶❤️

   1. bofooit gojo

    G.O.A.T.

  32. MWO Real Estate

   Elvana 💎

   1. bofooit gojo

    Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  33. Dashamir Cellina

   Amazing voice 🙏

  34. Jani Gjoni

   Bravo Elvana ...pak feministe ...

  35. mikin lirou

   For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

  36. Valdete Uraj

   ALBIN

  37. BESA

   Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

  38. Erdi Asani

   😘🥰

  39. soinu foig

   Красавица!!!

  40. Arbrona Gashi

   ♥️🌹🌟

  41. Lefterie Shinplaku

   Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

  42. Music Al

   Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

  43. Music Al

   I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

  44. lflf wdhfxj Rotter

   Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

  45. soinhu foitu

   Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

   1. mikin lirou

    LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

   2. soinu foig

    LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  46. TimCamili

   G.O.A.T.

  47. Music Al

   Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

  48. MWO Real Estate

   O DASHURI TI 🥰🌹❤️

  49. Eda Koci

   Dashuri me degjim te pare

  50. Amela K

   A at

  51. Carina

   The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

  52. Emirjeta Koleci

   Super kenger

  53. sacrifice Sh. N. O 007

   Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

  54. lflf wdhfxj Rotter

   Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

  55. zijuiy wttuy

   Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  56. Sidorela BAD_____GIRL

   🥺🥺🥺 is beautiful

  57. Linda Avdija

   kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

  58. bowen voowy

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  59. Floriana Hoxha

   Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

  60. Fredi Lupi

   E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

   1. opzz xsin

    ❤❤👏👏👏

  61. MWO Real Estate

   Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

   1. opzz xsin

    Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

  62. Lossy Abazi

   😍😍

  63. Joanna

   Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

  64. Donnie Wien

   Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

  65. Agnesa anna

   Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

   1. bowen voowy

    DIVA E MUZIKËS 💎

  66. ximi pengu

   Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

  67. ximi pengu

   Kenge super 💖💖💖💖

  68. Vlora Ajvazi

   👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

   1. Joanna

    Elvana është pasuri kombëtare!

  69. Deva Beganaj

   Gegend gut Wollny

  70. ela kurti

   👍🏼👍🏼

  71. Thomas De Sousa

   Incroyable voice 👌🏻

  72. Anita Nita

   Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

  73. Aurell Ferrugo

   Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

  74. Mirjado Zeneli

   *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

  75. Eda Cekrezi

   ❤❤👏👏👏

  76. Ergen Shini

   Zxcc

  77. Eni Eni

   Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

   1. BRUNO GJONAJ

    true

  78. hen ko

   Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

  79. Herbal Life

   DIVA E MUZIKËS 💎

   1. bofooit gojo

    Bravo Elvana e ke qare

  80. nalaa ____

   Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

   1. bofooit gojo

    🎶

  81. Shpresa Berisha

   👍

  82. DURO S

   Elvana është pasuri kombëtare!

  83. kesulkuqja 98

   kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

  84. Girls Queens

   U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

   1. hen ko

    Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

  85. blerta mehmeti

   🥰

  86. Love Calming Relax

   *Good evening*

  87. kristina durdaj

   super

   1. bofooit gojo

    O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

  88. bofooit gojo

   Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

   1. bofooit gojo

    🤩🤩

  89. Sandra Lame

   😭😭😭😭😭

  90. Sabrina Hoxha

   10-10

  91. Eneo Toçila

   8⁴

  92. Fashion Styl16

   Ço

  93. Marek Baszyński

   🎶

  94. Rajdi Bajraktari

   Bravo Elvana e ke qare

   1. bofooit gojo

    Hfghff6idf6uvc bffhnbfghxhuygddddŕrngsrtgv zvnxgbb cvcvcbxvfggf

  95. Ismail Kukes

   Elvana je e papare

  96. opzz xsin

   Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  97. Bulletproof XD

   Elvana I love you so much you are perfect I love your voice from turkey loves to albania ❤

  98. Viola Manoli

   Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

  99. Evgeni

   Love your voice! Greetings from Bulgaria, such a lovely artist... im absolutely in love.. can’t stop listening.. keep doing well. WORLD STAR.. angel voice 👼

  100. Erjon Zhobro

   Super!!!!!!😇💙💙💙