Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

Top Channel Albania

1,4 Mio. aufrufe1 090

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on DEfasts Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Am Vor Monat

  KOMMENTARE

  1. TN

   Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  2. Dorian Kercuku

   Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩

  3. Dorian Kercuku

   Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪

  4. Dorian Kercuku

   Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha

  5. Dorian Kercuku

   Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha

  6. Alban Strakosha

   34:44 Andi

  7. David Martin

   Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit

  8. David Martin

   Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil

  9. David Martin

   MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI

  10. bubi kacurrel

   O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.

  11. YoutubeDiscriber

   Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  12. krenar prenku

   Andi ❤

  13. Omer Bilali

   O Buri Ashte per 7 Gra

  14. ARBI ARBI

   Jasmine turp sa sh bertite

  15. Enis Xh

   Shko NSHkoll edhe niher antopiqka

  16. aferdita shala

   Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh

  17. hoiy vinosa

   Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚

  18. Lili Hoxha

   O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎

  19. abbsnn cose

   Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂

  20. Agentina Boraku

   A alapaA

   1. hoiy vinosa

    Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

  21. altina krasniqi

   po doket si 33 se jo 22

  22. Sara Sara

   O qfar mbeturina turp

  23. Sara Sara

   O te gjitha jeni mbeturina

  24. Nevermind Bro

   Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍

  25. dolita windo

   Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️

  26. Ali Berisha

   Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion

  27. lulet e vetmuara _fans_gokçe

   bora je bere edhe me e bukur

  28. Zhani Isa

   Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮

   1. dolita windo

    hahahaha

  29. sam smith

   LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je

  30. Fidan Neziri

   Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani

  31. A A

   Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!

  32. Inna D

   Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...

  33. Diana Gjura

   Pershendetje

  34. Manjola Fusha

   Qe te dyja fallcooo totalisht

  35. ludmilla muca

   Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

  36. Eluis Vlashi

   Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin

  37. Paulin Kolziu

   Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile

  38. Ira Tri

   Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel

  39. Besa Go

   Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,

  40. Lorena Lorii12

   Kjo jasmina me femer trape ska

  41. Fredi Gogoli

   🐦🎼🌺defasts.info/title/video/nKOrf7fMaYW4qq8.html🐦🎼🐦

  42. Halil Murrani

   Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha

  43. 123 123

   Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop

  44. Alea lumi

   Uu

  45. K Q

   Antonela je cop 💩

  46. ErëzaD

   Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??

  47. Isnije Azizi

   Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........

  48. Denis Alla

   Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!

  49. Shingjile Zulbeari

   Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.

  50. Shingjile Zulbeari

   Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.

  51. Benin Kastrati

   Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan

  52. Bekim Malushaj

   Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit

  53. Vera Klodjan

   Jasmina esht nje k...e vogel

  54. Bes Bau

   ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  55. albisouldragon

   Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni

  56. Sabit Maksuti

   Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart

  57. Elon Bytyqi

   mungon fatjoni

  58. jdkdkkd uggoucuc

   Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂

  59. Daniela Mardoda

   Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮

  60. Skender Skender

   Vajze sokoleshe

  61. Bato Dardanian

   Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !

  62. Ela Xhaferi

   Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen

  63. Bes Bau

   ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..

  64. mira hasa

   Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy

  65. Onur tuna

   Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋

  66. Julia Walerczyk

   Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D

  67. AGRO WEB

   Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga DEfasts per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !

  68. Miri Dota

   Fjal greke

  69. Miri Dota

   1 vrejte per arjan konomin perdor fjal

  70. Qadi Cengu

   Pse lediana zgjedhe dy her

  71. Qadi Cengu

   Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje

  72. Administratori i pallatit tim - Your Voice

   Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin defasts.info/title/video/hpahn9imoXLZsrc.html

  73. GabrielJaupiofficialkomedi

   Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje

  74. Baad Girl

   jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir

  75. suzi koci

   Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment

  76. Kajla official

   defasts.info/title/video/o9Wxa9nIlpO5uMk.html qellimi i jetes🤗

  77. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  78. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  79. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  80. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  81. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  82. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  83. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  84. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  85. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem

  86. 〽A*L*B*I〽

   defasts.info/title/video/YLebiK_cpoO40qs.html shikone kete video ju lutem ju dua

  87. Mirjani Vata

   Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla

  88. Alexandre 549

   A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊

  89. Moza Shabaj

   AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv

  90. Hello It'sMe

   30:19

  91. DAVID WHO!

   *A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*

  92. INT SARDI

   🤣Mevlani qe pelqen saren

  93. Brb bbxl

   Jasmina jasht sdurohesh me!

  94. Shefqet W

   Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .

  95. Kemi xana

   jasemina haoi kraht ti fluturo tani

  96. Valeria Qyli

   Sara kot fare

  97. king kingu

   20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh

  98. Isidor Dhrami

   Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane

  99. Isidor Dhrami

   Shume nivel i ulet

  100. Isidor Dhrami

   Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore