Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show

n'Kosove Show

691 Tsd. aufrufe312

  @ONIMA- smarturl.it/ONIMA
  Duli: Malle e kam me dal nsokak
  Duli : Syri i keq mos na paft
  Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
  Adem Ramadani : Trim dai
  Elita 5 :Çka mka syri
  Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
  Orkestrimi : Shpeta sound
  Producent Exekutive : Shpetim Desku

  Am Vor 5 Tage

  KOMMENTARE

  1. klajdicanada

   Super duet ! you knofte zemra gjithmone

  2. Albin Useini

   Respekt Per asim gashin super ⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰

  3. Feride Jakupi

   ❤️❤️✨✨😘🙏

  4. senni bgon

   Ma e keqja osht qi perfundon respekt osht diqka fenomenal 👍

  5. Halime Gashi

   mos vet per kto veshje zoti narujt

  6. Benn

   defasts.info/title/video/ds2RhbPJhXW1ks0.html

  7. Zana Januzaj

   Komplimente per dukjen Leonora, shume në form je,me siguri ushtron se sikur Jennifer Lopezi!Asimi zerinsikur bilbil!

   1. senni bgon

    Ju kendofte zemra!

  8. Kim Kimi

   Bravo👏👏👏

  9. Albert Koka

   👏👏👏👏

  10. Edison Koka

   👌👌👌

  11. Rosi A

   Cfar bukuroshje 700 vjet rnosh Leonora

  12. Hamide Govori

   Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses

  13. Julia norvegji

   pershendes qe te dyt shum kenge te mira bravo

  14. Dzabir Pajaziti

   Leonara ma shummm qicekkkkk

  15. Bashkim Gjoshi

   👍👏👏👏👏

   1. laskin riubn

    🔥Ki Djali e kalli krejt🔥

  16. Bedrie Tabaku

   Bravo shum bukur goja ju lutem

  17. Zejnie Uka

   Ju lumtë dyve, jeni të mrekullueshum!

   1. laskin riubn

    Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️

  18. Lirie Probibaj

   #€€&

  19. Lirie Probibaj

   Rygtdyyrut

  20. Lirie Probibaj

   Nfjrjtjt

  21. Ardit Alili

   Ozott sa e embel leonora 👑👑❤

  22. Sherife Gjoncori

   Ju kendofte zemra!

  23. ROAD SAFETY

   Qitni edhe do rreklama se pasket qit pak ncncnc

  24. Gazmir Hoxha

   Bravo shume e bukur

  25. Fitim Krasniqi

   shum bukur😍

  26. Trimy Production

   Potpuri me i Mire i keti Fundviti ☺️

  27. L Gashi

   Per sivjet kta 2 e kan marr kupen

  28. İsmail Toprak

   🌷🌷🌷🌷

  29. Suz Rex

   Bravo kanga ma e bukur per 20021 suksese paci gjithmon ju prif zoti mar🇦🇱🇦🇱🙏🙏

  30. serdy ximi

   Ju lumte potpuri e mrekullushme ❤️❤️

  31. JUVENTUS FC

   🔥Ki Djali e kalli krejt🔥

  32. The Human

   Bravoooo shum bukur keni kendu lenora si yll 🌟

  33. N. A.

   Ju knoft zemra gjithmon!

   1. serdy ximi

    Shume jevgji paska kosova...na mbytet...ku jan shqiptaret??? U lodha tu sho jevgji dhe kulturen e jevgjive. Ne dumi artin SHQIP!!!!!

  34. ragip olluri

   Compliment per kta dy këngëtar e besa per e gjith kengetaret e mirfillt ,sepse Populli Shqiptar ska kurfar arsye te degjoj muzikë tjeter te huaj kur kemi knaqesin te degjojme Muzike Shqipe kaq te Bukur jo vetem kjo por e ter Muzika Shqiptare është ne Nivel ‘kkkk

  35. laskin riubn

   Hajde luje. Luje leonora. Allahi ju gzoft te dyve shum bukur po kendoni jeni ⭐️⭐️👌💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

  36. Alex Mensah

   God bless you all, 😍

  37. artanvata

   👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🔥🔥🔥

  38. Funny Bee

   Per gjithe Shqiptaret: defasts.info/title/video/cZKAmbTYfomk1tE.html

   1. laskin riubn

    Shume potpuri e perzgjedhur kombinim i dy zerave. perfekt

  39. Blendin Fejzullahu

   Respekt per dyt bravo na knaqet

  40. Bahrije Bytyqi

   Shum bukur

  41. Agron Osmankaq

   Dy Legjendat e Muzikes,kombinim shume i bukur. Rrespekt per te madhen Leonora Jakupi dhe te madhin Asim Gashi.

  42. Eduard Eduard

   Lum drenica qe tka

  43. Ксения Белоус

   Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

   1. Bashkim Thaqi

    Woher kommst du?

   2. Arlinda Maloku

    ummmmiko

  44. Nucika Fusha

   Veq shkijet e pevačicat me za Cece e Dragane bajnë dislike këtu.

  45. fabion fabion

   Allahu te bekoft o Asim Gashi se bukur ja thu kenges

  46. MrJaman90028

   Weee Dueti I pare qe dominojn zerat e jo ajo muzika cingi lingi krejt e njejt ,,Ju lumt jeni fantastik

  47. Sara Kess

   Shume jevgji paska kosova...na mbytet...ku jan shqiptaret??? U lodha tu sho jevgji dhe kulturen e jevgjive. Ne dumi artin SHQIP!!!!!

  48. Leo Leo

   Bravoooo 🇦🇱🇺🇸

  49. Jashar Kimsulejmani

   🇦🇱🇦🇱😭😭🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  50. Fixxie Hartmann

   Nur für leute die deutsch können.. albaner verarscht kurden mit frauen stimme . defasts.info/title/video/fqR8m57RfqjTyLs.html 😆

  51. Cal Wizzarak

   💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  52. Yllka Bajrami

   Shume potpuri e perzgjedhur kombinim i dy zerave. perfekt

  53. Flora Temou

   Super super bukur!!ju knoft zemra!!😘👌👏👏👏✨✨❤️❤️

  54. Bujar Luzha

   Shum shum mir prom jam myt tu kcy me ket muzik.

  55. Elina Elina

   Asimi shume zerin e bukur😍😍 Leonores zeri nuk po i shkon. Ma mire knoj une

   1. Elina Elina

    @Daorsa Orsa nuk e ka zerin per ket lloj te muzikes, nuk po i pershtatet. Mendimi jem sidoqoft

   2. Daorsa Orsa

    S besoj! Hajt kno niher!

  56. 1superlovefire

   Shume bukur te dy por na ka marr malli per krijimtari te re !

  57. Wiener Neudorf

   Nje dyshe fantastike si ju - 2021 sbesoj ma qe ka me pas,Si Leonora ashtu edhe Arsimi superrr Zërin super Kenget Kolazh i kompletuar Leonora 🌟🌟 jeee

   1. Daorsa Orsa

    Asimi jo Arsimi😊🙏

  58. Agime Velija

   Fantastik ,të mrekudhueshëm

  59. Sadiku Sadiku

   👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🎙🎹🎷🔥🔥🔥❤️

  60. Ambeta Skenderi

   😭😭😭😭👸👸👸😭😭😭👸👸👸👸👸😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  61. Florian Gashi

   Ky si magjup esmerli, ngjyren emir po shkon me Blondine

  62. reyann 02

   ooo 100 here e ndegjoj kete kang ju kendofshin zemrat përhere bravo za bilbila♥♥★★

  63. Radije Alili

   Hit hit ❤❤🤗🤗

  64. Shehri Osmani

   Suksese per tdytë ju lumt shum bukur 👍👌⭐⭐

  65. David Delaj

   Respekte Shum bukur 😍

  66. Erion Sahiti

   bravo leonora diva e muzikes shqipe .

  67. Zoti T'RUEJT

   Si gjithmonë perfekt 🇦🇱👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  68. V V

   Shum. Mir. Po me pelqen kur i knoni kang e minoriteteteve veq vazhdoni suksese me kang t huaja bravoooo??

  69. Merrushe Bujupi

   Drenicak na knaqt me ket muzika te bukura ju pershendes e shumm suksese 👏👏🙋‍♀️

  70. Bukurije Tahiri

   🔥🔥 zera te bukur 👏🏻

  71. V.Elshani Elshani

   🔥🔥🔥🔥🔥

  72. Ibrahim Shala

   👌👌👌👌👌❤❤❤ na keni.mbush baterit me.ket kang ,ju lumt me gjith rrespekt per Leonoren ama edhe ti Asim je i pa zevendsushem me.ket ze te embel.....jasha💫👸🤴

  73. Binok Imeraj

   Jeni fantastik

  74. Ery Deejay

   Kur ka artist te Vertet asht Knaqsi me nigju edhe 1000 here. O Sa lezet ju ka. Bravo orkestrusit dhe ju per interpretimn. 👏. Suksese shnritni ma shum se djelli.

  75. Binok Imeraj

   Zemra ju knoft

  76. Zija Dalipi

   Ĺ

  77. Këndime Sadiku

   Shume potpuri e bukur 👏🏻👏🏻👏🏻 Ju lumt 🌟🌟 .. Suksese 👏🏻👏🏻👏🏻

  78. Janina

   Superr💖💖💖

  79. Neni Neni

   super.

  80. Diona Morina

   🔥🔥🔥🔥💃💃💃💃👏👏👏👏

  81. Radije Alili

   Mate mir deri tash 2021 bravo shum bukur 🤗🤗🙏🙏

  82. Une No

   Asim! Potpori e mire këngët e mira , por UNPLUGGET mos e ler anësh

  83. Emin Abazi

   Ju lumt duet perfekt

  84. Albana Aliaj

   Leonora Jakupi bukuria e trojeve shqiptare,bukuria e dheut jeni.Shume e hijshme dhe lozonjare.Te adhurojme te gjithe.✨✨💖💖

  85. Mita Kaba

   Perzgjedhje shum e mir e kongve, edhe interpretimi pa behane 👏🏻

   1. Higjena e gojës & Këshilla

    Mita Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🤗🦷🦷🦷

  86. vana v

   Leonora te kisha propozu te martohesh me Asimin se po shkoni si qift 😂😂🤣

   1. Ditasuper keng Rexhaj

    @vana v hahahhahahhahha ok

   2. vana v

    @Ditasuper keng Rexhaj jo nuk e analizova krej vetem ne fetyr e shikova🤣🤣

   3. Ditasuper keng Rexhaj

    A spja sheh rrethin ne Gisht Asimit a

  87. Gezim Ibishi

   Deri me sod skam ndegju duet ma tpershtatshem ju lumt..

  88. Feride Osmanaj

   Leonora ❤💫

  89. Florije Hetemi

   Perfekt leonora si zeri , dukja vallzimi na knaqe , bravo drenicake se ja ki anen ishalla ke jete te gjate.

  90. lis proo

   leonora po dukesh si violete kukaj krejt artificiale te kisha propozu sa ma modeste dukesh ma e bukur...

  91. fabion fabion

   Bravo te dyve ama do veçoja vokalin e artistit Asimit.,Zoti te bekoft me at vokal

  92. G&M GROUP

   DIVA 🔥🔥🔥vitet kalojne e Leonora gjithnje me e bukur 🤩🤩🤩🤩🤩

   1. Shaqir Dakaj

    Ajeni normal ej qfar interpretimi fantastik te dyt edhe kenget i paski kendu teper bukur e qfar vallzimi te bukur dyt o zot sodomos leonora gjithmon ka shije ne veshje kerkush sun ja kalon teper teper bukur kulmi qenka kjo potpuri ekta dy ylla te muzikes mirfillt shqipe ety leonon mis e prish aman ket veshje se teper bukur se edhe do qka jan kan pak ma serioze ishin tranu krejt eti tamen edhe bukur edhe moderne me gjitha te mirat ne jet ju uroj per ket bashkpunim brilant veq shendet e suksese perdyt se e paski ba ni duet tveqant brravo.

  93. albano usa

   Hitet e vitit 2020 ju lumt goja e paski nreq kurr ma mir ska qen as ska me kan Kush ban unlike ju thaft Dora Dy bilbilat qe ja din renin musikes sukssese 🇦🇱🇦🇱💕🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  94. Igballe Berisha

   Leonora si gjethmon perfekte .❤👍✨Kit djalin perher tpar pe sho zanin shum te mir .sukswse ne te ardhmen.

  95. Ibadete zalam

   🔥🔥🔥🔥

  96. Adifete Arifi

   Shum elegante leonora 👌💖🧿

  97. reyann 02

   kalle drenice kalle Leonora Jakupi &Asim Gashi ni za teper te veqant melodia shum e mir veq vazhdoni me kang tjera ala pa e ndegju e kam ba like kengen suksese!★★ e Kosoves

  98. Ari Bytyqi

   Teper zera te bukur,sikur te ishit kan edhe qift edhe ma bukur 👍

  99. Shehrije Hajdari

   Bukuroshja e Drenices