Meri i shprehet Saimirit: Erdha si modele, por me ke zgjuar nje ndjenje…

RTV KLAN

110 Tsd. aufrufe99

  #LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
  Meri dhe Saimiri kanë kaluar çaste shumë romantike së bashku teksa nuk kanë nguruar t’i shprehin ndjenjat njëri-tjetrit.
  Kësaj here ka qenë Meri ajo e cila është shprehur se Saimiri i ka zgjuar një ndjenjë që nuk di ta shpjegojë me fjalë.
  Nga ana tjetër edhe 33-vjeçari ka folur me fjalë dashurie për bukuroshen nga Elbasani, duke i thënë se ndjenjat për të sa vijnë e përforcohen.
  Meri: Po nevrik je ti, si i shpreh nervat?
  Saimiri: Unë jam tip shumë impulsiv, por përpiqem ta kontrolloj veten dhe mos t’i lejoj njerëzit të më acarojnë. Nuk dua të dal nga vetja.
  Meri: E kthen shtëpinë përmbys?
  Saimiri: Çdo gjë unë e kam në ekstrem. Çdo gjë ose e bëj shumë mirë ose fare. Kur më pëlqen një gjë e marr, nuk pyes.
  Meri: Ashtu ë! Përgjatë këtyre tre muajve kam mësuar shumë gjëra. Kemi shumë gjëra për të mësuar nga njëri-tjetri dhe që t’i bëjmë të plota ato, duhet më shumë kohë.
  Saimiri: Nuk na ka mbetur shumë kohë. Mendoj që ne duhet të bëjmë maksimumin me këtë kohë që na ka mbetur për të fituar njëri-tjetrin.
  Meri: Një ditë shumë e bukur kjo sot, kjo pamja këtu me ty…do të doja të udhëtoja në të gjithë botën me ty.
  Saimiri: Edhe në Afganistan po të shkonim bashkë do kënaqeshe.
  Meri: Tani nuk e di nëse të kam në zemër apo jo, është pak e vështirë. Kudo që kemi shkuar kemi pasur momente të veçanta, të bukura.
  Saimiri: Me fjalë është e vështirë të përshkruash këtë ndjenjë që kam patur sot.
  Meri: Ç’më bëre ti kështu mua! Nuk e mendoja kurrë veten kështu, si erdha dhe tani. Jam e lumtur me ty. Erdha si modele dhe më ke zgjuar një ndjenjë që…nuk e di. Jam e humbur.
  Saimiri: Edhe unë erdha në fakt të gjej dashurinë e jetës këtu, por në fillim kisha ato mendimet e mia. A do realizohej, a do ishte një vajzë këtu brenda që unë do krijoja ndjenja për të sepse nuk është edhe aq kollaj.
  Çdo herë që kam dalë me ty kam ndjerë që ndjenjat shtohen dhe sot më ke thënë disa fjalë shumë të bukura që ma ke përforcuar këtë ndjenjë akoma më shumë.
  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on DEfasts for more videos!
  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
  Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
  Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

  Am Vor 17 Tage

  KOMMENTARE

  1. Lati Prezja

   .

  2. PETRIT PETRIT

   ci morri ky kesaj.Me kembet si te Roberto Karlosit

  3. Bujar Metani

   🔊🚯👗👗👗👗👚👚👚🥾🥾👑👑🩰🩰🩰🩰🩰👠👠🥿🥿👠🎩🥰🥰🥰🥰😘👍😘😘😘😘😘😘😘🦄🦄🐷🦄🦄🇦🇮🏳️‍🌈🏳️‍🌈👚👚👛🎒👙👙👞👞👙👞👞

  4. Natasha Shtrepi

   F

  5. Jul Simoni

   Ktu sidomos te alikopteri yll te dy shum te mir Mri nje vajze si engjull🌟

  6. Leni Kuqo

   Fr

  7. Asije Koprencka

   Kot fare

  8. Vitjola Kolaj

   Vajzat ce than qofte nje fjal ky i hoqi la kte ce esht super vajz e mir dhe nuk hap zë goje edhe nese i behet padrejtesi nese ky zgjedh generden esht plan ka cen i lidhur dhe jan fut per fam dhe money 👋🏻

  9. Vitjola Kolaj

   Afrohet kot kjo puthet kot se generden e ka te dashur o Meri jo shum naive

  10. Άρης Ελέζη

   Per ty vajza me e mir redona ishte sajmir

  11. inoxtag

   O kjo vajz nuk do sajmirin se ende hésitons por mir e thé ne afganistan se kjo nuk mun te rri me nje vend sot me ty neser me tjeter e ne afganistan edhe erdhi si modèle do te thot nuk ka ardhur per Saajmirin . ENGJELL ESHTE PER TY SAJMIR AJO KA QAR PER TY POR TA SHOFIM DERI NE FUND

  12. Bukuroshe Hoxha

   Méri nje goc shum e mir Shembyll per per te rinjt Nje bravo te madhe

  13. Lati Prezja

   Ti paske qen e vdekme mu me u puth

  14. Lati Prezja

   Sa inat ekam kte hiqet si me kultur pacjA

  15. L L

   Shume e mire eshte goca,pse e gjykoni?Çdo njeri ka menyren e vet te te shprehurit,mua me duket vajze e çiltert,Go Meri,me e bukura je.

  16. Florika Florika

   ti Meri je debile miri do mari te dashuren Generden dhe cao cao

  17. Real Kross

   sedi simeduket amo njerin pi binjakeve silvana mduket ky saimir eshte puthur ma me zjarr ma shum epsh eshte puth sa desh ja hanger buzt ja shtyri guhen mir haha ndersa me kto tjerat veq i prek buzt nuk puth me knaqsi me epsh ndersa me gjitha vajzat tjera ka ber puthje te leht prekje buzesh me silvanen po ka puth ma mendjenje plus desh beri dashuri aty kur e mbeshteti per muri po mos kamerat 😀

  18. Albana Aliaj

   Meri je shume e mire. Nuk te meriton,eshte nje tinzar dredharak.

  19. Florije Zekaj

   Ish edashuea e Muratit perputhen eshte Meri eshte fallco me ty Saimir

  20. Florije Zekaj

   Meri ish edashura e Muratit s eshte per ty fallco

  21. Marsida Yskollari

   Sajmiri ndjen per Merin dicka dhe kjo duket te syt e tij... Mendoj se Merin do zgjedhe

  22. Gili Gili

   Ky esht nje emision burdello po si shkojn 10 femra menje mashkull dhe tegjitha i puth ne buz ju ferkon shalet gjoksin veçseksi ju mungon taman si ne burdello mejfjan emision karakurvash

  23. Grisela Schumann

   Si Loli me Colin nuk shkojne fare

  24. uendi gjyshja

   Kjo ta shpif

  25. Mirije Tairovska

   Generda osht shum e mir ti meri krejt fallco je

  26. Mirije Tairovska

   Meri je shum negative uuuu bre nuk pershtash kot e ke

  27. alba nia

   Injoranca ka nuk ka fund

  28. inoxtag

   O Engjelli esht nje engjell i vertet eshte per sajmirin

  29. inoxtag

   Po ti meri a spo shkon me Muratin a

  30. Gjyla Kellici

   Eka te nxet veren jevga budadha djale ka te drejt roberti

  31. Jana Ndou

   Super

  32. Ana Geci

   Meri e perfshire shume po sajmo ka genarden si se kuptojne keto tjerat ?!!

  33. Michaili Ndresa

   Shum keq Saimir, Haremin me Merin e gjithe vajzat e tjera e bere,ne fund zgjodhe "te dashuren" tende Generden qe e kishe kohe me pare,???!!!!

  34. Ana HOXHA

   Asnje lloj ndjesie nuk na tejcove o Meri. Jo, jo. Me vjen keq

  35. Lume Bame

   Moj Meri ti kishe patur goxha çun moj pse jeni ndarë ?

  36. Lola Kreka

   super cift jeni Meri ❤Sajmiri👫🌻🌻🌻🌻

  37. Valentina Vladi

   Oooo kuku Po njeri pi kafshe dallon nga logjika e kta e paskan hup logjiken

  38. Elisabeta Gerbi

   Saimir & Meri .....cift i mrekullshem👌👍 Meri e lindur per .....princesh.....💌😘

  39. Vasili Metaj

   E shkreta ndjenje Te bene te harrosh cke perqark Eshte aq e fuqishme sa dhe vet nuk arrin ta kapesh Ka shpejtesine e drites Ne dilem jam kush do jete ajo fatlumja?

  40. Vasili Metaj

   Nje gje me beri pershtypje ne gjithe kete rrugetim per Saimirin Asnjehere sja u leshoj doren vajzave

  41. Jela Mollaj

   Si ndihesh tani nga takimi i pare dhe i fundit tani? E pyet ai 😂😂. Pra u mbyll me kaq!

   1. Alba Lena

    😜😜😜😜😜

  42. LEZA Marjani

   Meri eshte ylllll

  43. Meje Mecaj

   Samir nuk dua te lendoj njeri Po un jam me mendimet e Robertit . Ti apo vajzat duhet te Jeni me kembe ne Tok. Eshte jet dhe jo te shohim apo te degjojme te njejtat fjal NGA.ti . Te gjitha vajzat QE kan mare pjes ,kan qen te mrekullueshme por edhe ti buk ke te share . Por te njohja me gocat duhet te ishe me i sakte. Qe edhe gocat ta dinin Se cfar kerkon ti . Gje QE ecila do te tregonte ne fund QE vajzat Jane Ndryshe NGA njera tjetra. Dhe ne cdo takim Do te ishin vetvetja Dhe jo binjaket ne takim me te Dashurin APo kalimtare Dhe per kete jam me Robertin Dashuia nuk do te ja dije per Kamerat apo publikun Se per se ke vajtur atje ju A e kuptoni ? Do lidhesh jeten o djal Apo vajze . Ñuk eshte sot per neser Jeta eshte e shkurter jetoje.

  44. Loredana Lifestyle 2

   Eshte show..Eshte i lidhur me Genarden

  45. Olsi Dorri

   Sajmir mer Generden,se Meri eshte jevge Elbasani,mos u zhgenje...

  46. Adelina Cekrezi

   Saimiri meri jeni cift simpatik 👌do keni nje te ardhme te bukur bashke❤️❤️

  47. Florie Isufi

   Meri j e ma me mira 👑te uroj shume fat .....💖.

  48. Xhulietaxhuli Xhuli

   Nuk pershtaten fare. , si nga karakteri dhe nga ana fizike. , shume e shkurter eshte. , shume e shtirur nuk ben per saimirin, . , asnjera nuk eshte per sajmirin. , . Edhe genarden qe do zgjedhi ne fund e do vetem si te dashur jo se do krijoj familje me ate. , ,

   1. Helen Ts

    @Xhulietaxhuli Xhuli se e njoh mire Prandaj nga afer eshte e pakta 178. Nuk Po them me saimirin Po them qe Meri eshte e gjate dhe se Luan topi.

   2. Xhulietaxhuli Xhuli

    @Helen Ts ja ke futur ti kot me duket ver syze dhe shikoje sa te larta i ka takat dhe nuk e arrin sajmirin, , pale pa taka si xhuxhe

   3. Helen Ts

    Meri e shkurter? Ja ke fut kot

  49. noku noku

   Sa maniak ngeli duke u puthur me te gjithe

  50. Richi Richi

   Kta të Klanit na hapën k@rin bashkë me ktë Sajmirin, i bëjn takimet sikur jetojn Dubai me helikoptera 🚁anije ⛴ vila🏦 me ballo me maska vk.😡 Pse ky është raliteti shqiptar!!

  51. Anila Kurti

   Sa fallco kjo o zot

  52. nika

   Mirmbrema doja te thoja qe kur shkruajn disa kamente disa persona me bejn shum per te qeshur saqe nk ndalem dot. Saimo me fal qe te quaj keshtu hec para vella dhe leri te tjeret te han fara🤤😋🤣🤣 zgjith ke te doj e bardhe ❤ Me merin ne krah shderrin vendi ku do qe te jeni

  53. A Nila

   Me shume pamje nga helicopteri do doja, me mungon vendlindja

  54. Flora Qitaj

   O njerz mos ofendoni se jan vajza te reja jo humbi Meri ajo ashtu i shpreh ndjenjat se normal jetojm ne Shqiperi Generda ka flutra se jeton jasht dhe aq me teper thuhet se asht e dashura e Sajmirit qe po te jet kjo skandal per produksionin

   1. Michaili Ndresa

    Normale,Generda ka flutura sepse eshte e dashura e Saimirit, ajo flen tek shtepia e Saimirit,vjen dhe aktron ne emision,eshte e sigurte ne ato qe thote....?

  55. enke ka

   Përshtaten Saimiri me Merin. Meri e bukur, e qetë, e sjellshme. Saimiri me përvojë jete. Mund t'i ofrojë shumë mbështetje Merit në jetë, mbështetje emocionale, profesionale, për të cilën Meri ka shumë nevojë, sidomos tani që nuk e ka as babanë. Duket që ka tërheqje fizike midis tyre dhe karakteriale.

  56. Hane Lleshi

   Sa shum shko me merin o zott❤❤

  57. Anisa Begolli

   femer komplet pa emocion,do bej gabim nqse e zgjedh.

  58. Daniel Dollia

   Love story eneida danjeli emila aris1 kavaje1

  59. The Analyst

   Supozohet te jet takimi para finalizimit dhe kto flasin sikur u takun rastesisht tani ne rruge NO EMOTION !pleaseeee

  60. eva 30

   Sme plq takimi e merit sot

   1. Nepi Naka

    Takim koti vetem ndjenja nuk ka

  61. Llajna Llajna

   Javen Tjeter Meri shkon PaPa !

   1. Alba Lena

    😜😜😜😜😜

   2. Berisha Meri

    Hahahaha Lajna😂😂

  62. hdjsksksl hdjsjjsks

   Njeher nuk folen mire shqipot. Ajo esht super goce. Yll e bukur ke qejf ta shohesh. Sa mllef keni o njerez.

  63. Anisa Gjoni

   Takim me tshhtyme

  64. its me

   Bota po vdesin keta e bejne emisionin si hirushja ,,perralla me mbret .Edhe sajmo sulltani qe ska ca te bej andej dhe tallet me keto idotet . Ai se ka gjetur me lidhje te gjata dashurin ,po do ja gjej vera qe u rri ne kok ça te thon e ça te bejn .Lesh arapi me nje fjaleeeeeee

  65. Rise And Shine

   Sikur si pelqeu Merit qe e coj ne Elbasan

  66. bella bella

   Ky Saimiri esht pyk mor xhan

   1. Gili Gili

    Ky sajmiri jo pyk por bash pyk kari

   2. Nepi Naka

    Te genarda me pelqen buzeqeshja dhe ka komunikim edhe xhesi ishte me horizont vajze me vlera te meri me ben pershtypje qe sajmiri e puth po sha vlen

  67. Blerina Allmeta

   🥰🥰

  68. its me

   Skeni faj ju jo e ka faj korona qe su ze e ta shikoni pastaj 😜😜😜

  69. Elisa Isa

   Kjo meri ku t gjej t puthi

  70. Lina

   Me takim kot se ky skam par

  71. Lina

   Po ik ore se na hapet barkun gjith ato vajza e vajte zgjodhe kete qe sdi te flas fare

   1. Alba Lena

    😜😜😜😜😜

   2. ggcc jhhh

    @Ada adushe po ca trupi ka ajo m aman derras, meshkujt duan b*th gjoks ca ka kjo e shkreta

   3. Ada adushe

    Po vertet ashtu mendoj edhe un kjo si tralala nga mendja y rroft trupi se mendja fyell , nga fry era fryn veriu kesaj

  72. pami pamyy

   Generda esht vajz e sinqert ..kjo meri komplet fallco...generdes i lexohet dashuria ne sy....po ti m duket o sajmir nk ke mend ne kok ...meri nje cop injorante pa shkoll ..i pelqe gjermania jo ti se as nje lloj emocjoni nk percjell

   1. Llajna Llajna

    Meri ka menden me gjet nje djal me shetit boten 😂

  73. Aa K

   Meri u duk pak e trembur sot.. por Sajmiri duket qe ka shume terheqje fizike ndaj teje.

  74. Lia Lin

   Meri edhe nese te zgjedh do jet vetem per show dhe mbas 2 muajsh max do te bej bye bye esht teper kurvar 😂

  75. its me

   Ik o sajmo mere jevgen çkerbythe se ajo vdiq e zeza ,te shikon te hidhet persiper ,po ajo eshte e vogel na mosha per tu martuar ? Si mendoni apo mir edhe kaq se ato marthen qe ne djep 😠😠😠😠

  76. joanna jona

   Belsh qyteti ime i dashur😍 Meri e thot sakte,ne njerin liqen eshte statuja e Aferdites,ajo eshte ne seferan Meri. Ndersa me lart keni liqenin e deges ne formen e hartes se shqiperis mbuluar me zambak te verdhe. Ne total ke 84 liqene. Sajmiri eshte djale super. Por edhe meri eshte vajze me vlera. Shpresoj te jeni zgjedhje e njeri tjetrit

   1. Llajna Llajna

    Shume Interesant 🥰

  77. monsterr monster

   Me e mira Gjesi 👑

  78. monsterr monster

   Rome jo ishalla Sajmiri nuk merr , Jevge , Rome si thoni ktu ne shqipri

   1. Lola Kreka

    @monsterr monster injorant..e keni nga injoranca qe keni qe ofendoni femrat...derrat e 💩💩

   2. monsterr monster

    @Lola Kreka 🤮🤮

   3. Lola Kreka

    boll ti ore boll se nuk esht jevg e mos i ofendo femrat..derr i eger...yyyyy🤮🤮🤮🤮

  79. Marije Geshteja

   Meri eshte e humbur por vetem per nje jave dhe po e gjen Sajmiri 😍Jane sh.te mire 👏👏👏👏

  80. Fatmire Muharemi

   Po ju lutem.ne leshojeni takimin me generden

  81. Fatmire Muharemi

   Po ju lutem.ne leshojeni takimin me generden

   1. Sami Voci

    Y

  82. Megi Joni

   Sa film I bukur per femije, uaaa u madhengjeva sa pashe helikopterin, ,,, Genarda you are the best,,,,,,

  83. Sanie Sulollari

   Sajmir meri ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  84. Ukaj Shpresa

   Sa e bukur me duket kjo vajza

  85. ioanna122

   Qe te bej nje karier Sajmiri duhet te ket nje modele ne krah se lek ka vet

  86. Aana hyseni

   1,2,3ja kush eshte perpara:helikopteri wauuuuuuuu. Sa fallco jeni per zotin ,thua qe erdh nsekond pasi i mbylle syt.aman aman.keshtu vetem femijte mund tmashtrohen🤣🤣🤣🤣

  87. Enkeleda Caci

   Tani Sajmiri nqs e merr Merin do qe ta kete si nen vehte si e urte e pak fjale.Por per mendimin tim kjo mMeri eshte kot fare ad ndjenje as di te flase ska llafollogji...Ky me duket sikur ka rene brenda me kte..Gabimmmmm

   1. n H

    Ajo ben byrek vajze per shpi ahaha Pa komunikim fare eshte

  88. Era Alenomre

   Se kuptoje kte pjese qe duan te njihen dhe ne cdo takim permendin gjithe kohen se si ndihen takim dhe nuk bejne pyetje te njihen , nuk jane real ose sdine te njihen

  89. Miside Koraqi

   Meri Sajmir 👌👌🥰🥰💞💞💐

  90. Mimoza Iseini

   Me kot per te vjell

  91. Sabahet Hasaj

   Sajmiri perfundon me genarten se ca asht me za sesht pa gja

  92. beti el

   Oj meri ti je fallso nga koka ke kembet moj e shkret. Erdhe per te mar pak fam. Qe te ngresh pak modelingun. Ik mi zhele

  93. kastriot jaholli

   Saimri ka dyshime per vajzat ne finale me dy menje,!! Saimir meri te dyja vajzat mblidh menjen😍😀

   1. E K

    😂😂😂😂

  94. Ida Ida

   Sa pa vlera je sajmir nuk di ti ndash ndjenjat te gjithave ju thu e kemi kalu super je shum e mire po jo mo se nuk jan njesoj te gjitha ndaj gjerat mos i genje kot gocat

  95. Ylli Tajari

   Meri jam nje grua nga korca te simpatisoj shum edhe kur ecni ecni njesoj shkoni shum dua te perfundoni te dy mir shum mir qe nuk flet shum je perfekt do doja tju shikoja bashke superrr por shikoj qe dhe Sajmiri ta beri nje suprize shum te bukur bravooo

   1. latife lamaj

    Doe qet llapn pasi ta fitoj Sajmirun se nuk do rrin pa folur kesaj fare nuk iqeshen fytyra lol

  96. alban boy

   Ohrid lake Pogradec defasts.info/title/video/YbCuoNvWh5nct54.html

  97. Sorin Dumi

   As qe i meriton kjo Meri ktij Sajmirit ,Generda eshte zgjedhja me e duhur

  98. Mary Oxa

   Me ne fund dole gomar sajmir

   1. Feri Nikolla

    defasts.info/title/video/nNSMr6rWpn6w05Y.html Gomarlliku ka filluar qe ne 2014 ne Gjermani dhe ky vazhdon shtiret....

  99. Mary Oxa

   Sajmir ke bo zgjedhen me te peshtir qe prmban kombi dihet se ti me genarden erdhe dhe do ikish por ke len vajzen me te siqert paç veten ne qaf po asnjera nga tedyja nuk kan me nejt me njra prej ktyre vetem pasurija i itereson ginerdes i fute nje te qir ne hotel mbaje tani se xhesin nuk pate shanc

  100. Ani Nila

   Po Muratin mi o Meri e harrove

   1. Llajna Llajna

    @Ani Nila ska lidhje edhe nese eshte ashtu , gjithkush ka te kalume , Sajmiri mu sme duket fare i mire me i mire prap se prap Murati ..

   2. Ani Nila

    @Llajna Llajna po kan dal fotot e tyre ne rrjet bashk ne lokale nate

   3. Llajna Llajna

    @Ani Nila Seriozisht , ate e ka pas te dashur Meri a ?

   4. Ani Nila

    @Llajna Llajna po Murati i perputhen

   5. Llajna Llajna

    kush eshte Murati i perputhen hahaha