Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Mevli Official

2,9 Mio. aufrufe619

  ✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
  //
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
  ____________________________
  🎵 Music by: Stine Records & Grazia
  🎵 Audio Production by: Stine Records
  🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
  🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
  ✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
  ____________________________
  🎤 Connect with MEVLI :
  Instagram ► mevlanshaba
  🎤 Connect with JULI :
  Instagram ► aventuratejulit
  ✔️ Connect with STNE RECORDS :
  Instagram ► stine_records
  ✔️ Connect with Estia FILM :
  estia_film
  ✔️ Connect with GRAZIA:
  grazia__official
  ℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

  Am Vor 26 Tage

  KOMMENTARE

  1. Zanarabja Zanarabja

   P

  2. lina kalo

   Bravooooo mevlan

  3. Albioni Bossi

   Mevli ka zë te omël 😍😎

  4. Eljesa Qaja

   Aaaaaaa juli sibon

  5. Anna23 Anna23

   Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

  6. Seldi Seldi

   O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

  7. Antonio Godaj

   On fire juli

  8. Roksana Roksana

   Dayfske

  9. Klevis Beqiraj

   Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

  10. Elsida Rrucaj

   Lum si ti mevli

  11. blerim bardhi

   🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  12. Andrin Hoxha

   Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

  13. Adis Dauti

   Ytyy56655h0

  14. Kanina Kanina

   Vazhdoni kështu

  15. egi egushi

   😁😁😁👌 Shum te mir

  16. Constantine The Great

   2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

  17. Bledi Shaho

   Nevlan Juli jeni me specialet

  18. Donika Zana

   Mevlan ledjana mevlan antonela

  19. Lume Memini

   😍😍😍

  20. Amarildo Skarra

   😎

  21. Olsi Deejay

   defasts.info/title/video/erCQo623aYLOrtk.html

  22. Selavdi Nevzadi

   🔥🔥🔥🔥

  23. Hello Bro

   Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

  24. Edi Kukeli

   Super

  25. Bleonë Bilalli

   Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

  26. Samsung Eljon

   Start janzoa

  27. Violeta Violeta

   Esht keng shume e bukur

  28. Reshat Ruci

   Qq

  29. Kela Alla

   Shumë bukur

  30. Vlore Vlore

   Jeni te papar kshtu vazhdoni

  31. Edin Iseni

   Shikoni flokë e julit në minutën e 2

  32. Eminemin Behluli12

   O juli shikoi pak floket

  33. Alba Hyskajysyyahsh

   Hahhahahahhahaha

  34. Rea Tenezhdolli

   👏👏👏👏😍

  35. Lani Malka

   Bravo çuna

  36. Mina Stasi

   Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

  37. Sibora Gashi

   Bravo Mevli❤

  38. Cim Ibrahim

   Cuna varikarsa julit si falet

  39. Nazmi Kallo

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  40. Shuke Doci

   Super

  41. saimiri fier

   O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

  42. Enkelejda Pjeci

   👏👏👏👏👏

  43. don xhon fann

   Super keng

  44. erkida mhilli

   Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

  45. Keli Llojku

   Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

  46. ST BRUDA

   #50K

  47. Ilda Hoxhaj

   Super

  48. Ela Tatej

   ,.tvvfvv

  49. Yo Yo

   Kot fare.

  50. Johnny Johnny

   se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

  51. Korc Korc

   🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

  52. Enea Albajrami

   Gabime

  53. Alma Fetahaj

   ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  54. Kevi Xhebraj

   Ddsmfndnfm

  55. Nazmi Hidri

   Super

  56. Altin Almadhi

   Yll te dy ju lumt goja

  57. Ardjana Mena

   ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

  58. Mani Hoxha

   Shume kenjg e bukur 😜😍😘

  59. Altin Deda

   Bukur shum my shqipe 🇦🇱

  60. Besjan Avdo

   Bravo juli mevli

  61. Rinora Metaj

   Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

  62. Arbiensa Shahini

   Juli i kapet emocionet

  63. Selca Edonis

   Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

  64. BONA KEVIN

   MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

  65. Kejsi Sadikaj

   So zjarr eshte vertet

  66. Imarius Cili

   Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

  67. Esmeralda Myslymi

   🥰🥰🥰🥰🥰

  68. Ela Ela

   Ky juli do te behet si mr. Bin😂

  69. Donalda Ndreaj

   Shum keng e bukur🥰🥰🥰

  70. Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

   Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

  71. Jonny boy

   Vini rripat o rrypaa

  72. alketa tashi

   Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

  73. Bardhule Elmazi

   Ju jeni ye fare

  74. Arjon Marra

   Kur do beni ndonje keng tjeter

  75. Ona Topi

   Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  76. Yll Ukperaj

   Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

  77. Amarildo Skarra

   ☝️

  78. Amarildo Skarra

   💯

  79. shpresa allushi

   mevli shume bukur👑💖💖

  80. Antoneta Bletaj

   🇦🇲🚺👞

  81. albania albania

   Fhgtujvhyyuy🤩

  82. Ona Topi

   Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

  83. Mario Martin

   NaSn

  84. Kamer Maloku

   Hdue e a e

  85. FF BENARD GAMERS

   Ne durres😐😐😐

  86. Asllan Jonuzi

   - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

  87. Papi Musaja

   Shumirjulbhmes

  88. Vjollca Lumaj

   Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

  89. Bona Molla

   Jdbgd nbsjkwg🌹jd

  90. Deo Bici

   🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏

  91. Enina Allkurti

  92. Nermina Bytyqi

   Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit

  93. Jola Limaj

   Bravo 2 shja me e mir ❤️❤️

  94. Petrit Ndoci

   O sat bura I ke këti këngë

  95. AlbanianXgames

   A12ju

  96. Lejla Tara

   🤣🤣🤣🤣🤣😍✌

  97. Griselda T

   👏👏👏👏

  98. Kleo Muraci

   Mevlan dhe juli jeni te papare

  99. Kleo Muraci

   Mevlan je i papame