Motrat Mustafa - Malli i nanes

Motrat Mustafa

990 Tsd. aufrufe333

  Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

  Follow Motrat Mustafa on…
  FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
  IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
  Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

  © & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

  Am Vor 18 Tage

  KOMMENTARE

  1. Valbona Musolli

   Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭

  2. Sofije Hyseni

   😍❤👌

  3. Zilbeari Linda

   Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪

  4. nicola nik

   Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲

  5. arben huqi

   Rrespekt

  6. niduoe stre

   Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

   1. minij hooi

    O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

  7. Maria Dzezairi

   😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲

  8. Emily An

   O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

  9. anna p

   Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

  10. Fredi_Company"Official"

   Super ju lumte goja

   1. niduoe stre

    shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  11. opzz xsin

   Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  12. Gona Ahmeti

   Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

   1. Emily An

    😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

  13. Shqipëria Tirana

   Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

   1. Esmire Buduri

    Skkyyk

  14. iljan ili

   Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

   1. opzz xsin

    😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

  15. Mirimon Kurtaj

   Jfufm

  16. Sheqere Gjata

   A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

  17. Mirsada Imeri

   😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

   1. Ask to seduce Miss

    😭😭😭😭😭😭😭😭

  18. mahir emurli

   😂😂😂

   1. bodoti qwiu

    Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

  19. Blinor Mustafa

   Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

  20. Egzona Qenaj

   Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

  21. Charming nowhere to hide

   O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

   1. Ask to seduce Miss

    Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  22. Donika Bibaj

   Zemra ju kendoft

  23. Rabishe Dragjoshi

   O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

  24. Aferdita Lika

   Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

   1. Charming nowhere to hide

    Adem Ramadanit pra nje Ilahi

  25. bofooit gojo

   Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

  26. Sh Pc

   😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

   1. bofooit gojo

    ne Lule xhenetit 🙏🙏

  27. tina nesa

   Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  28. Sevdije Cerkini

   😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

  29. geni ineg

   Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

   1. bofooit gojo

    👌🏻

  30. soinu foig

   Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

  31. Shkodra Shkodra

   😭😭😭😭😭😭😭😭

  32. hen ko

   Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

  33. Brother Cletus

   Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

   1. Arben Krasniqi

    ja es ist albanisch

   2. soinu foig

    😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

  34. Arifaj Arben

   Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

  35. Azi jusufi

   Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

   1. hen ko

    😥😥

  36. Hirmize Qazimi Veljiji

   Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

  37. erjon nelaj

   Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

  38. Merita Shala

   💗💗

  39. Bihi Neli

   Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

  40. Ptao Tom

   Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

  41. edcvgftyu tgbhuji

   Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

  42. mitro vica

   Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

  43. Marek Baszyński

   👌🏻

   1. Ptao Tom

    O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

  44. minij hooi

   O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

   1. Ptao Tom

    O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  45. bellaz bellaz

   Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

  46. senni bgon

   Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

   1. minij hooi

    Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

  47. Kadrolli Elias

   😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

  48. Mevlyde Kastrati

   Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

  49. Fatmir Tahiri

   😥😥

  50. cqvio doli

   O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

   1. senni bgon

    Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

  51. Mirvete Hoxha

   Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

  52. Afrim Nuhija

   😪😪😪🤤

  53. Thee Girll

   Oh mama jem! 😣

  54. yuitr loing

   Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

   1. cqvio doli

    Ah Nan,Nan

  55. Elfet Namni

   A tka lodh pleqnia

  56. Kaferi Kaferi

   Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

  57. abc

   O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

  58. butti fdft

   🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

   1. yuitr loing

    Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

  59. Bla Bla

   Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

  60. Ali Gashi

   Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  61. DugiJaguarLata

   Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

  62. Mehmet Selmanaj

   ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

   1. butti fdft

    Nana zemren ta kall

  63. Baftije Miftrari8

   😘😇😘😘😘

  64. Qefsere Alili

   Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

  65. Pendije Useini

   Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

  66. nijuo joing

   Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  67. Nexhi Shini

   Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

  68. lyricsmusik

   Ah Nan,Nan

  69. Anisa Gashi

   😍😍

  70. Fetije Alilaj

   Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

   1. nijuo joing

    Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

  71. Baki Berisa

   Barvo Kosova❤❤❤

  72. Mentor Arifi

   Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

  73. Fiona Dinaj

   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  74. dolimi jotoo

   O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

  75. Defrim Hallaci

   Ju knoft zemra

  76. Defrim Hallaci

   Nana zemren ta kall

  77. Ela AS

   Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

  78. شنو حالك

   مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

   1. dolimi jotoo

    Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

  79. Milazim Bajraj

   ))

  80. Mira Qenani

   😥😥♥️

  81. Indrit Frroku

   O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

   1. hen ko

    Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra

  82. toijg avnnr

   Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  83. Gona Gona

   ❤❤😥

  84. Zelfie Fetahaj

   Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

  85. sanije gerguri

   me mungon shum nana❤ ime😥

  86. Mamma Tivogliobene

   1. toijg avnnr

    Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

  87. iphone Sony

   O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

  88. adn bra

   Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

  89. Shengjyle Beqiri

   Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

  90. Marianne Graf

   Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

   1. Arben Krasniqi

    Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

  91. besime

   Ju lumt 👏👏jeni💫💫

  92. Lotet Emi

   Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

  93. Love peace

   .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

  94. lina lina

   jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

  95. Liljana Abdullahi

   Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

  96. Mahije Morina

   Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

  97. Azbie Jusufi

   Ni geng e dhimsur 😰😰

  98. Albert Hyseni

   😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

  99. bardhec Uka

   O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

  100. tefo s

   Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲