Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

ArkivaShqip

738 Tsd. aufrufe357

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Produced by Emracom
  Orkestracioni: Nurteel & Faruki
  Video by MaxProduction
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
  iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

  Am Vor 8 Tage

  KOMMENTARE

  1. Like aMoon

   Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍

  2. Leonora

   Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje

  3. hen ko

   3 legjendat👏🎶🎆🧨

  4. british british

   turp e paski flliqe ket hite nda dhurata dora

  5. Halit Berisha

   Super kolazh 👍👍

  6. RiN S

   Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌

  7. Dafina Gashi

   ❤❤❤❤👌👌👌💔

   1. Skenda 1234

    @hen ko jan me qiri

   2. hen ko

    Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

  8. Yllka Selami

   Wooow Woow wooow Remix

  9. Kamela Pashku

   Super keng 👏👏

  10. Leta Berisha

   🌹🥰

  11. Felber Zoje

   FELBER ZOJA

   1. Felber Zoje

    O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚

  12. Ery Deejay

   Nuk i bllokoni kenget Per te drejte Autori qe publikoni vet dhe Ju lejohet qe te Beni View Me punen e tjerve ndersa te gjith tjerve qe publikojne i Bllokoni. Nuk dua ta prish gojen me fjal tjera por ju Garantoj qe te gjitha fjalet negative qe keni marr deri me sot i meritoni te gjitha.

  13. Trim Ninaj

   Uty

  14. Izzy S

   potpuri e shkelqyer

  15. pajtesa lakna

   SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE

  16. Malvina Vataj

   O Med ke harru me kendu kenget tamam si per para je yll mos e prish veten me te tijer 👏🤩

  17. drttyu liqm

   🔥🔥🔥

  18. Greta Myrteza

   Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua

   1. british british

    greta e paska flliqur kenge e dhuratrs dores ky meda ska lidhje me muzike ta them te verteten kengetar eshte zyber avdiu adem ramdani xhemil saliu mentor kurtishi kta jon kengetar 100%

  19. Visar Kalludra

   Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend

  20. Shpresa Ballolli

   🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐

   1. drttyu liqm

    Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

  21. König der KÖNIGE

   Po ku jeni në at errsirë ..? Se keni paguajtë Elektrikenë,😂😂

  22. Krasniqi Berat

   👏👏👏

  23. Flora Tahiri

   Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍

  24. Shpresa Xh

   O Zot ky Meda qe per her te pare e shikoj e dredh zonin je Liri Tufes nje jevg te lagja Re se di pse kto Kosovaret qe Jan kengetar te mrekullushem kendojne me kte Idiot

  25. ArdianLimanmeraOfficial

   Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

  26. Yasemin Kurtaran

   Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩

  27. Diana Telegrafi

   🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏

  28. Marco Marbach

   7p9ü8p

  29. Nora Dem

   ❤❤❤👌

  30. Shkodrane Shkodrane

   Ky senani asht shum kangtar i mir amo po e prish veten me Alkohol gjyna

   1. Blerina Blerta

    Ke qen duke i mbushur goten ti ? Ai aty po kendon, crendesi ka se cfar ben me jeten e tij! Alla halla

  31. Kosova Ferizaji

   Bravo te treve

  32. nijuo joing

   🔥🔥🔥

  33. Girl Girl

   Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰

  34. Behare Hoti

   Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu

  35. A Belushi

   Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...

   1. nijuo joing

    Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

  36. Lirjeta Miftari

   trscyn

  37. Bruna

   wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏

  38. Flora Zyberaj

   Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.

  39. Dita wien

   Super bravo🥂👌👌👌

   1. dutoiu hour

    Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  40. Zoja Rrahishta

   Artista me plot goj

   1. dutoiu hour

    ❤️❤️

  41. Xhane Xhane

   Me te miret. 👍👍👌👌

  42. Sabrije Biqmeti

   Shum mire supper👍

  43. Sumeja Blakqori

   QFAR KËNGE SA E MIR

  44. misolou fout

   🔥🔥🔥

  45. Dorian Velija

   ❤❤❤

  46. Argjentina Kadrijafkfmgnf

   1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  47. dutoiu hour

   👏👏👏👏

   1. misolou fout

    qiell dhe pyete atë))

  48. Ramzi David

   Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱

  49. Melazim Vishi

   Gjigant'a. 👌👌👌👌

  50. Alenna usa

   Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾

   1. dutoiu hour

    Was ist das für eine Döner scheisse

  51. Faik Canolli

   Pse po i fshini commentet Kritike ...???🤔🤮

  52. Fidan Pllavci

   Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik

  53. shyqeri_sinani

   🇽🇰🇦🇱

  54. cqvio doli

   ❤️❤️

  55. Smirnov TV

   Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  56. Салават Салаватов

   Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.

  57. Durim Toca

   👏super 🥂

  58. Azra Melek

   Hajde jashaaaaaa

  59. Zima Nzr

   Besnik hallal koft zanin

  60. Cal Wizzarak

   💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  61. Ozmon Ukaj

   Öoi

  62. Semie Frangu

   👌

  63. Ma Vi

   Was ist das für eine Döner scheisse

  64. Roland Prini

   BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  65. A A

   Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘

  66. Hello OO

   Mas miri dej tash bash kponim

  67. Dede Bezhi

   Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹

   1. jana jana-jana

    Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄

  68. Nefise Zeneli

   Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃

  69. AlbanionStallion

   Deutsche Trends kicken wieder 👌

  70. Marjana Gjergji

   👏

  71. Shqipe Shqipe

   Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅

   1. Shqipe Shqipe

    @Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin

   2. Tina

    @Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.

   3. Shqipe Shqipe

    @Tina das ist bulgarisch/rumänisch

   4. Tina

    Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.

  72. Kqiku Besim

   Meda loqk osht 💚

  73. jimy jimy

   cheesy cheezy cheezy nuk shihet

  74. Dacic Sk.

   i Shum Bukur

  75. Tim Krause

   The song has now 248.000 views

  76. Ambeta Skenderi

   😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  77. lejla arifi

   3 legjendat👏🎶🎆🧨

  78. albulena lena

   Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥

   1. Micail Bogdanovic

    💪

  79. Aurora Ranci

   Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️

  80. Animentis

   Danke merkel

  81. Xhylizare Dobrunaj

   👍👍👍👍👍

  82. klinton bekaj

   ×××):👑👑👑🏆🏆🏆

  83. Rita Dua

   Mate miret dhe,

  84. King bessi

   Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT

  85. Luljeta Jacobsz

   sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all

  86. Deti Cila

   Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret

  87. Arian Bossi

   Bravo Meda Sinan Vllasaliu Besnik

  88. Sebehat Ramadani

   Veq kush javka inati se jeni kan gjithmon 👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

  89. Vjosa Pangja

   🌟🌟🌟👌

  90. adnan sylaj

   Jeni tê paparê të pazëvendësueshêm suksese pêr Medën Siananin dhe Erngji Bendin hiti 2021 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

  91. Albisan Belaj

   Meda je si karramel❤️❤️❤️

  92. AlbiLondon

   Hallall ju koft, qe vlla zani e mas shumti po me pelqen vajzat qe nuk i kan zhvesh por i kan respektu

  93. Danissa Sochor

   3 Top styled mans. Super keng 👑👑👑👏🏻🍾🥂Gezuar 2021

  94. Imer Alabaku

   Respekt per ju tret🙏🙏🙏 Uj uj u🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😂

  95. Korab Mena

   Me te miret e ktij vendi👌👌👌👌👌

  96. Hoti Bujar

   RESPEKT SINAN 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

   1. *Stella *

    Shum bukur kendojn 3 🎶👌

  97. rina b

   Kush ma bonë sub ja kthejë qjithve

  98. Fatjon Gjaferraj

   Eh shyqyr me ne fund e qit potporin me padurim e kom prit e kallni ju bravo ju koft 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  99. Edita Bal

   Perfekt 👍👍👍👏👏👏👏👏

  100. rita gashi

   Bravo shum keng e mir👍👍👍